Swarzędz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Swarzędzu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Swarzędzu – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Swarzędzu warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Swarzędzu, uwzględniający zmiany na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Swarzędzu postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobywanie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Swarzędzu?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Swarzędzu jest miedź. Ze względu na swoje właściwości i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najchętniej nabywana przez placówki utylizujące. Aby pokazać, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto zestawić ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Swarzędzu możemy otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób fizycznych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wyżej. Osoba prywatna jest zwolniona z prowadzenia ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Swarzędzu, nie musi uzupełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu osobistego. Jednak musi, tak samo jak przedsiębiorcy i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli. Jednak osoba fizyczna dodatkowo dostanie Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o karach za nieprzestrzeganie powyższych procedur. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać nielegalnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw powstawaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki konieczne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Swarzędzu, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych określonych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Podział kabli w skupie w Swarzędzu na kategorie

Przewody dzielimy na dwie podstawowe kategorie: określające ich zastosowanie oraz skład żyły. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić konkretne typy przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego podziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się konkretnymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Swarzędzu czy skupy kabli elektrycznych w Swarzędzu. Jeżeli chodzi o podział ze względu na zawartość, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły również powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Swarzędzu. Masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania? Nie czekaj - zadzwoń do nas!

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Swarzędzu?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Swarzędzu niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim ograniczasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego rodzaju zużywają relatywnie mało energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o przyrodę! W skupie kabli w Swarzędzu obywa się obróbka okablowania, w wyniku której wytwarza się wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - sprzedawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najbardziej opłacalnego z nich! Zapraszamy do współpracy!

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest rozmowa z naszym konsultantem. Zadzwoń do naszego specjalisty, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Swarzędzu Cię interesuje, a on przekaże na Twojego e-maila wycenę razem z listą potencjalnych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej platformie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu opuścisz etap rozmowy. Możesz także bez pomocy skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania najbardziej opłacalnego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Swarzędzu. We wszystkich przypadkach przydzielimy Ci Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i wspierał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są całkowicie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Swarzędzu?

Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wywozu okablowania do skupu kabli w izolacji w Swarzędzu - skorzystaj z możliwości organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najłatwiej tego dokonać? Wystarczy użyć WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Swarzędzu. Udziel nam informacji o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o precyzyjnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Swarzędzu zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam np. błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Dodatkowo jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze dodatkowe dokumenty, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji transportu przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Swarzędzu - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Swarzędzu, który dla mnie znalazł uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Swarzędzu, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie pożałowałem! Kompleksowa obsługa klienta + wysoka jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem bez płacenia. Znaleźli dla mnie skup kabli w Swarzędzu, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Swarzędzu, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sama korzyść!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon