Oborniki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Obornikach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Obornikach

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Obornikach – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej bieżące ceny skupu kabli w Obornikach, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Obornikach nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie kable w skupie w Obornikach najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoje właściwości, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Obornikach są najróżniejsze i niestałe - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tego powodu trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Obornikach. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość spore rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do współpracy!

Formalności i dokumenty

Aby legalnie sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Obornikach musisz spełnić parę formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i właściciele firm muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku organizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób prywatnych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze otrzymać od skupu kabli samochodowych w Obornikach Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z powyższych dokumentów operuje oznaczeniem numerycznym wprowadzonym przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący samodzielnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach groźnych dla zdrowia. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, polecamy zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Jak dzielimy kable w skupie w Obornikach?

Kable można dzielić na przeróżne kategorie, jednak podstawowy podział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najchętniej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wytworzyły się specjalizacje, takie jak: skupy kabli miedzianych w Obornikach i skupy kabli aluminiowych w Obornikach. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej grupy wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Obornikach oraz skupy kabli elektrycznych w Obornikach. Są to dość umowne podziały, jednak pomagają porządkować dane na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Przetwarzanie kabli na złomie w Obornikach

Przetwarzanie materiałów w skupie kabli w Obornikach wygląda podobnie w przypadku każdego rodzaju przewodu. Maszyna tnie okablowanie na niewielkie elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą drgań, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w "oryginalnej" formie. Warto podkreślić, że złomy kabli miedzianych w Obornikach zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A ponadto oddając okablowanie do skupu redukujesz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to kompletnie bezpłatnie!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Obornikach

Oczywistym jest, że skupy kabli w Obornikach przyjmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak szeroka grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Obornikach. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek na choinkę! To tylko ułamek, tego za co rzeczywiście zapłaci złom kabli w Obornikach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Przetransportowanie kabli na złom w Obornikach

Samodzielna wywózka przewodów do skupu kabli w izolacji w Obornikach nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wywozu do miejsca utylizacji. WasteMaster na pewno Ci to ułatwi! Za darmo znajdziemy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór danego skupu kabli w izolacji w Obornikach, który organizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie dopasować do Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Obornikach zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przewieźć poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój problem! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o uzupełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy auta wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Obornikach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali transport mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Obornikach. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim zużytym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł faktycznie korzystny skup kabli w izolacji w Obornikach. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wyrzucenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie tylko wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Obornikach. Polecam mocno!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat