Luboń - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Luboniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Luboniu

Jeśli jesteś zainteresowany wywozem okablowania do skupu kabli w izolacji w Luboniu – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Luboniu, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Luboniu nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je dwojako. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie wykorzystując aplikację WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Luboniu, którą jesteś zainteresowany. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najistotniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje preferencje. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci na skrzynkę mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Luboniu. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Pobierz ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, zamieść swoje zlecenie (razem ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na informację zwrotną! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie za darmo!

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Luboniu?

Najbardziej opłacalnym materiałem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje unikatowe właściwości i łatwość przetwarzania, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy pamietać, że skupy kabli w izolacji w Luboniu spieniężają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłaca się sprzedawać miedź, warto porównać ją z dużo tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Luboniu za wiązki samochodowe możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to kwoty od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na recykling. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest całkiem spora! Jeśli chcesz być przekonany co do ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Formalności i dokumenty

Aby legalnie sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Luboniu musisz spełnić kilka formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i właściciele firm muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku organizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób fizycznych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze otrzymać od skupu kabli samochodowych w Luboniu Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z wymienionych dokumentów wykorzystuje kody wprowadzone przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach niebezpiecznych. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, polecamy zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Typy przewodów w skupach kabli w Luboniu

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakich metali zbudowane są żyły oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu powstały skupy kabli miedzianych w Luboniu oraz skupy kabli aluminiowych w Luboniu. Jeżeli chodzi o kategorie wykorzystania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe lub tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów wykorzystywanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Luboniu oraz skupy kabli elektrycznych w Luboniu. Należy podkreślić, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne podziały, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zapamiętać!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Luboniu

Budowa okablowania jest istotna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co tak naprawdę płaci skup kabli w Luboniu. Otóż najcenniejsza w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta w procesie recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli w Luboniu. To bardzo zróżnicowana grupa odpadów! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Luboniu, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Odzysk kabli na złomie w Luboniu i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Luboniu jest bardzo istotny. Za pomocą relatywnie niewielkiego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży przewodów do skupów kabli w Luboniu nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zmniejszenia wydobycia miedzi i boksytu (z którego produkuje się aluminium). Nie czekaj - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najlepsze oferty!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Luboniu, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najlepiej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście wyszukałam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje odpady i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Luboniu. Jestem zaskoczona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam na zakładzie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Zadzwoniłam do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym znalezieniem dobrego skupu kabli miedzianych w Luboniu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam do czego się przyczepić. Spełnili wszystko, do czego się zobligowali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem rzeczywiście korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat