Oświęcim - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Oświęcimiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Oświęcimiu

Poniżej umieściliśmy cennik skupu kabli w Oświęcimiu. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o teraźniejszy kształt rynku odpadowego w Polsce. Warto podkreślić, że ceny skupu kabli w Oświęcimiu nie są określone ostatecznie, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie znalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji w Oświęcimiu – skontaktuj się z nami za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na witrynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Oświęcimiu?

Najbardziej opłaca się spieniężać miedź w skupie kabli w izolacji w Oświęcimiu. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najsolidniejszym i jednym z najpopularniejszych metali wchodzących w skład okablownaia. Za miedziane wiązki samochodowe możemy dostać na złomie kabli miedzianych w Oświęcimiu od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od tego ile żył posiada) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest o wiele tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić duże przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w wycenie okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Oświęcimiu?

Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wywozu okablowania do skupu kabli w izolacji w Oświęcimiu - skorzystaj z możliwości organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najłatwiej tego dokonać? Wystarczy użyć WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Oświęcimiu. Udziel nam danych o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o dokładnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Oświęcimiu określa tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Ponadto jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze formalności, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji transportu przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Oświęcimiu - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli chcesz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Oświęcimiu i tak musisz wypełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wymienione, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązuje ich prawo. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która jest świadectwem legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Oświęcimiu. W zamian otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem sfinalizowania usługi. Wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać podstawowe z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Jakie materiały przyjmą ona nas skupy kabli w Oświęcimiu?

Oczywistym jest, że do skupów kabli w Oświęcimiu oddajemy właśnie kable. Aby dookreślić nieco to powszechnie występujące pojęcie, warto przytoczyć jego definicję. Jest to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, służący do przewodzenia prądu elektrycznego. Wszystkie żyły są oddzielone za pomocą izolacji. Więc, jakie faktycznie materiały zostaną przyjęte na złomie kabli w Oświęcimiu? Wszystkie wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, lampki choinkowe, kable energetyczne itd. To, z jakim skupem kabli w izolacji w Oświęcimiu chcesz robić interesy ma znaczenie. Nie wszędzie możesz przekazać każdy rodzaj przewodów. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat cen, recyklingu i innych rzeczy powiażanych ze skupem kabli w Oświęcimiu, zapraszamy do lektury!

Podział kabli w skupie w Oświęcimiu na rodzaje

Najczęściej dzielimy kable w skupie na dwa rodzaje: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością się zorientowałeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Oświęcimiu oraz skupy kabli aluminiowych w Oświęcimiu. Ze względu na wykorzystanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach tej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Oświęcimiu i skupy kabli elektrycznych w Oświęcimiu, które zajmują się ewidentnymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z dookreśleniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle proste. Możesz zadzwonić do naszych konsultantów bądź też wypełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującej Cię ofercie np. skupów kabli aluminiowych w Oświęcimiu. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest absolutnie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Oświęcimiu, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zysk!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko dowiedziałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, znaleźli dla mnie skup kabli w Oświęcimiu, z którym nawiązałam stałą współpracę. Jestem zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Oświęcimiu, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie pożałowałem! Kompleksowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem serio usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Oświęcimiu, który dla mnie znalazł uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat