Bieruń - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Bieruniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Bieruniu – bieżące ceny

Oddawanie okablowania do skupu kabli w izolacji w Bieruniu jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób zmniejszasz np. wydobycie miedzi. Warto zaznaczyć, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej więcej tym cena skupu kabli w Bieruniu będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Bieruniu zawiera aktualne informacje, oparte na wyliczniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest wyjątkowo proste. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Bieruniu. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i wysyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy z placówką. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga jedynie pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest absolutnie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Bieruniu, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Bieruniu

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W nawiązaniu do tego postały skupy kabli miedzianych w Bieruniu oraz skupy kabli aluminiowych w Bieruniu. Drugi rodzaj, ze względu na zastosowanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne lub specjalne. Analogicznie kolejne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Bieruniu. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych ekspertów!

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Bieruniu

Jak już wcześniej zostało zauważone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Bieruniu, są wyjątkowo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak się dzieje? Cena kabla w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od bieżącej sytuacji na rynku metali. W końcu najważniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z gospodarką, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się dynamicznie zmieniać. Przykładem może być koszt sprzedaży miedzianej wiązki samochodowej w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną szybkich zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w wycenie kabli. Więcej o kosztach sprzedaży okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Bieruniu?

Najbardziej opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i łatwość przetwarzania, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy pamietać, że skupy kabli w izolacji w Bieruniu sprzedają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź, warto porównać ją z dużo tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Bieruniu za wiązki samochodowe możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za pojedynczy kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to ceny od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na recykling. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest całkiem spora! Jeśli chcesz być przekonany co do ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Bieruniu?

Skup kabli w Bieruniu oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą poda nam skup kabli w Bieruniu jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o kwotach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Bieruniu i dowiedz się wszystkiego!

Przetransportowanie kabli na złom w Bieruniu

Samodzielna wywózka przewodów do skupu kabli w izolacji w Bieruniu nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie transportu do miejsca utylizacji. WasteMaster na pewno Ci to ułatwi! Za darmo znajdziemy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór konkretnego skupu kabli w izolacji w Bieruniu, który realizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie znaleźć dla Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Bieruniu zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przewieźć poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój problem! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o wypełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy pojazdu wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Bieruniu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Uprzejmy konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł faktycznie korzystny skup kabli w izolacji w Bieruniu. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wyrzucenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie tylko wyjaśnili mi, gdzie powinienem je oddać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Bieruniu. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po nawiązaniu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem sporo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Prowadzę skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem sporo klientów!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat