Tychy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Tychach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Tychach – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Tychach warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Tychach, uwzględniający zmiany na rynku handlu odpadami. Został on skonstruowany na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Tychach postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,3 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,3 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Tychach?

Najbardziej opłaca się sprzedawać miedź w skupie kabli w izolacji w Tychach. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najlepszym i jednym z najpopularniejszych metali zawartych w okablowaniu. Za miedziane wiązki samochodowe możemy otrzymać na złomie kabli miedzianych w Tychach od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od ilości żył) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić szerokie przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w wycenie okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Podział w skupie kabli w Tychach - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są zazwyczaj umowne - każda placówka może losowo podzielić swoje kable. Jednak podstawowe kategorie są związane ze składem danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Tychach oraz skupy kabli aluminiowych w Tychach. Grupa kolejnego nieustannie się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria zastosowania. W jej ramach możemy wyróżnić: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy okablowanie, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Tychach czy skupie kabli aluminiowych w Tychach. Jeżeli nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, to bardzo istotne dane w kontekście sprzedaży!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na parę sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz użycia naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta oraz plik zgłoszeniowy. Udziel danych o swoim odpadzie i zostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje okablowanie oraz stworzą wykaz najkorzystniejszych złomu kabli w Tychach. Jeżeli wolisz sam zamieścić zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez pobierania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Tychach, a Ty możesz dowolnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoja satysfakcja!

Dlaczego ceny w skupach kabli w Tychach ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Tychach są uzależnione od stanu gospodarki. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmieniający się rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przetworzeniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest niekorzystna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wygląd cennika takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na konkretnym przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszym raportem cenowym, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (być może w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest znaczący. Jeżeli nie masz czasu na kontrolowanie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Tychach

Wiadomo, że skupy kabli w Tychach zabierają i przerabiają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Tychach. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, lampki choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko parę przykładów, co ma związek z postępem technicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Tychach? Ile możesz zarobić? Jak przebiega recykling? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Recykling kabli na złomie w Tychach

Jest to niezwykle efektowne przedsięwzięcie. Na złom kabli miedzianych w Tychach trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo łatwy sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest prawie tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób materiał wraca do obiegu, a Ty zmniejszasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku otrzymasz za to pieniądze! Jeśli chcesz zrealizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Tychach, nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Tychach. Polecam najserdeczniej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem przeznaczyć swój czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Tychach - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Tychach!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Tychach będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam zrobić. Naprawdę wartościowe usługi!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat