Kęty - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kętach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Kętach – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Kętach to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Kętach, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłacalna jest sprzedaż miedzi, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Kętach. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Kętach

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Kętach, warto zrealizować usługę odbioru z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zorganizować? Wykorzystać usługi WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Kętach. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym martwić. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam dokładnych danych o pozostałościach. Spora ilość skupów kabli w izolacji w Kętach nie organizuje wywózki dla ładunków poniżej tzw. minimum logistycznego. Ponadto - jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Kętach

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Kętach jest bardzo zmienna. Zależy od takich elementów, jak ilość czy rodzaj metalu, który zawiera okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najważniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmianami na rynku metali. W związku z obecnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku znacząco spadły. W 2021 roku za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to tylko wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym zagadnieniem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszym usługom, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na specjalistów!

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia konkretnych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionych rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Osoby prywatne nie są do tego zobowiązane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli odpowiednich służb. Oprócz tego otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Kętach FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo zawarcia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system kodów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza przewód będący osobnym urządzeniem. Bardzo ważnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedaż okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Kętach to nie wszystko!

Rodzaje kabli w skupie w Kętach

Kable w skupie możemy skategoryzować ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Jak już na pewno zauważyłeś, główne metale wykorzystywane do produkowania okablowania to Cu i Al. Stąd wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Kętach oraz skupy kabli aluminiowych w Kętach. Oprócz tego wyróżniamy także różne zastosowania przewodów. Są to np. kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne, budowlane, komputerowe oraz specjalne. Są to wybrane specjalności. W nawiązaniu do nich, powstały także skupy kabli elektrycznych w Kętach i skupy kabli samochodowych w Kętach, zajmujących się oczywistymi rodzajami przewodów. Pamiętaj o dokładnym określeniu swojego typu okablowania – od tego zależy kwota, którą uzyskasz!

Jakie kable w skupie w Kętach najlepiej sprzedawać?

Najdroższym surowcem zawsze była miedź. Ze względu na swoje właściwości, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Kętach są najróżniejsze i niestałe - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tej przyczyny trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Kętach. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość spore rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do współpracy!

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Kętach?

Skup kabli w Kętach przyjmie od Ciebie najróżniejsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie do skupu - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Jest on zbudowany z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym wyższą cenę w skupie kabli w Kętach otrzymasz. A jakie konkretnie materiały możemy oddać do placówek tego typu? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet światełka choinkowe! Nie za wszystko można dostać dużo gotówki, jednak każdy z wymienionych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Kętach. Chcesz wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy atykuł do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie mam na co narzekać. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem rzeczywiście korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo przydatna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Kętach. Polecam najserdeczniej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się kablami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Kętach - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, który skup kabli miedzianych w Kętach oferuje najkorzystniejsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc wypełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się wszystkiego - polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon