Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Szydłowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Szydłowcu?

Jeśli masz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Szydłowcu, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej okolicy. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – bezpłatnie wyszuka za Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Szydłowcu (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dostosujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie listę ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz podjąć decyzję, który skup kabli miedzianych w Szydłowcu, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Najczęściej wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną ważną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest Karta Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz dać ten dokument kierowcy, który odbierze Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Szydłowcu. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób fizycznych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wyżej. Osoba prywatna nie musi prowadzić ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Szydłowcu, nie musi uzupełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu osobistego. Jednak musi, tak samo jak przedsiębiorcy i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli. Jednak osoba fizyczna dodatkowo otrzyma Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o grzywnach za nieprzestrzeganie powyższych formalności. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać nielegalnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw zakładaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki konieczne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Szydłowcu, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych określonych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Rodzaje kabli w skupie w Szydłowcu - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest raczej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz wykorzystania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się specjalizacje, takie jak skup kabli miedzianych w Szydłowcu lub skup kabli aluminiowych w Szydłowcu. Oprócz tego wytworzyły się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o określonych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Szydłowcu czy skupy kabli elektrycznych w Szydłowcu. Inne rodzaje wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Szydłowcu?

Skup kabli w Szydłowcu oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą poda nam skup kabli w Szydłowcu jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Szydłowcu i dowiedz się najważniejszego!

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Szydłowcu

Jak już wcześniej zostało podkreślone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Szydłowcu, są bardzo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak się dzieje? Cena przewodu w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od obecnej sytuacji na rynku metali. W końcu najważniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z gospodarką, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się nieustannie zmieniać. Przykładem może być cena za miedzianą wiązkę samochodową w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną szybkich zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w oszacowaniu ceny kabli. Więcej o kosztach spieniężania okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Odzysk kabli na złomie w Szydłowcu i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Szydłowcu jest bardzo istotny. Za pomocą relatywnie małego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży okablowania do skupów kabli w Szydłowcu nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zmniejszenia wydobycia miedzi i boksytu (z którego wytwarza się aluminium). Nie czekaj - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najkorzystniejsze oferty!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa - na pewno jeszcze kiedyś wrócę do aplikacji WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Duża oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak niedługim czasie zorganizuję transport samochodowego okablowania do złomu kabli w Szydłowcu.

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat