Kłodzko - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kłodzku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Kłodzku

Ciężko określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Kłodzku, ponieważ zależą one od bardzo wielu zmiennych. Przede wszystkim skład okablowania wpływa na wzrost ceny skupu kabli w Kłodzku. Aby ułatwić naszym klientom zorientowanie się na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, zaktualizowany cennik skupu kabli w Kłodzku. Oparliśmy go nie tylko na wcześniejszych transakcjach, ale i na podstawie zdania specjalistów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,2 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntu - musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby prywatne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na właściwe przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Kłodzku. Dodatkowo takie podmioty otrzymają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów. Są to oznaczenia wymienione w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli zamierzasz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Kłodzku.

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Kłodzku?

Skup kabli w Kłodzku przyjmie od Ciebie najróżniejsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie do skupu - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Składa się on z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym wyższą cenę w skupie kabli w Kłodzku otrzymasz. A jakie faktycznie materiały możemy oddać do placówek tego rodzaju? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet lampki choinkowe! Nie za wszystko można otrzymać dużo gotówki, jednak każdy z powyższych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Kłodzku. Chciałbyś wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy atykuł do końca!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Kłodzku

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to najważniejsze zadania skupów kabli w Kłodzku. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem drgań np. na złomie kabli miedzianych w Kłodzku powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zapraszamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić realizację całego procesu!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest wyjątkowo proste. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Kłodzku. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest absolutnie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Kłodzku, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zysk!

Ile zapłaci skup za kable w Kłodzku?

Jest to dość skomplikowane zagadnienie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Kłodzku wpływa bardzo wiele czynników, dlatego nie da się określić w każdym przypadku i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za dany metal zawarty w okablowaniu. Warto podkreślić, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest dużo tańsze. Przykładem może być wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, która kosztuje ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Kłodzku to dla skupu wydatek rzędu 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to kwota ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster trafnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej lokalizacji!

Podział kabli w skupie w Kłodzku na kategorie

Przewody dzielimy na dwie podstawowe kategorie: określające ich zastosowanie oraz skład żyły. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić następujące typy przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego podziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się danymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Kłodzku czy skupy kabli elektrycznych w Kłodzku. Jeżeli chodzi o podział ze względu na skład, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły również powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Kłodzku. Masz problem z określeniem kategorii swojego okablowania? Nie czekaj - zadzwoń do nas!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko znaleźli dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Kłodzku. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam do czego się przyczepić. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem naprawdę korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie zawieźć wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na stronie żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil dostałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat