Bielawa - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Bielawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Bielawie

Warto być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Bielawie, bo choć są one stosunkowo zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi specjaliści w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Bielawie, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego odpadu – skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Bielawie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Bielawie?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Bielawie ( i nie tylko!) ulegają nieustannym zmianom. Głównie jest to "zasługa" rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najważniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki typ chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak zauważalne wahania powoduje właśnie zależność od rynku handlu metalami. Dla przykładu: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup dałby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Bielawie?

Podziały są zazwyczaj umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje autorskie kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego podziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na wykorzystanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Bielawie lub skupy kabli aluminiowych w Bielawie. Kolejna grupa jest bardzo pojemna, a w związku z tym, że technologia nieustannie się rozwija - ciągle się poszerza. Zatem w kategorii "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak samo jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia ze specjalistycznymi placówkami. Są to między innymi skupy kabli samochodowych w Bielawie lub skupy kabli elektrycznych w Bielawie. Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu typu swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są bezpłatne!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Bielawie?

Oczywiście kable! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Bielawie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Bielawie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedze na temat skupów kabli w Bielawie - zapraszamy do lektury!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Bielawie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Bielawie. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których zdziera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Bielawie powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają relatywnie mało energii, a ich praca zmniejsza wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić realizację całego procesu!

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Bielawie?

Jeśli masz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Bielawie, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej okolicy. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – za darmo wyszuka za Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Bielawie (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dopasujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie listę ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz podjąć decyzję, który skup kabli miedzianych w Bielawie, który będzie Ci odpowiadał. Pamiętaj jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Często wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną ważną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest Karta Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz przekazać ten dokument kierowcy, który odbierze Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Bielawie. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych pracowników, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można znaleźć na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Bielawie. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoim okablowaniu oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie łatwa - otwierasz ją w przeglądarce lub pobierasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie czuwał nad Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Bielawie. Możesz pozostawić sprawę znalezienia najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie rzeczywiście tani skup kabli elektrycznych w Bielawie - nie spodziewałam się, że tak sprawnie działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Bielawie. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Bielawie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najlepiej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście znalazłam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje śmieci i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Bielawie. Jestem zaskoczona!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat