Dzierżoniów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Dzierżoniowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Dzierżoniowie

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Dzierżoniowie – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Dzierżoniowie, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Dzierżoniowie nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Dzierżoniowie?

Skup kabli w Dzierżoniowie oczywiście odbierze od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą poda nam skup kabli w Dzierżoniowie jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Dzierżoniowie i dowiedz się wszystkiego!

Wywóz przewodów na złom kabli w Dzierżoniowie

Jeśli posiadasz za dużo zużytych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego kłopotu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Dzierżoniowie. WasteMaster w krótkim czasie zrealizuje cały proces za Ciebie! Bez pobierania opłat wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Dzierżoniowie, który oferuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego odpadu oraz określić swoje wymagania. W kontekście wywozu odpadów pamiętaj o tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna masa, jaką firmy mogą wywieźć np. do skupu kabli miedzianych w Dzierżoniowie. Zazwyczaj jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak ze wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Dzierżoniowie, w którym nie przepłacisz za wywózkę!

Podział kabli w skupie w Dzierżoniowie na kategorie

Przewody dzielimy na dwie podstawowe kategorie: określające ich zastosowanie oraz zawarty w żyle metal. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić konkretne rodzaje przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego rozdziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się danymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Dzierżoniowie czy skupy kabli elektrycznych w Dzierżoniowie. Jeżeli chodzi o podział ze względu na skład, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły również powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Dzierżoniowie. Masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania? Nie czekaj - skontaktuj się z WasteMaster!

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje surowe prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli należysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - grzywny potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim pamiętać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby prywatne są z tego zwolnione. Jednak są zobowiązane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest dowodem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Dzierżoniowie w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszelkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający kable (jako osobne urządzenia) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszelkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Dzierżoniowie!

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dopasowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pomocą formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie wyszukać złom kabli w Dzierżoniowie, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie metody polegają na tym, że udzielasz nam informacji o okablowaniu, a nasi eksperci opracowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz wyskoczy po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i wyśle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli chcesz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania na telefon, jak i do otwarcia w przeglądarce. I tym razem, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dostosuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Dzierżoniowie i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację zlecenia. I to wszystko kompletnie za darmo!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Dzierżoniowie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Dzierżoniowie. Jak przebiega cały proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem drgań np. na złomie kabli miedzianych w Dzierżoniowie powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo efektywne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i przyrodę! Zapraszamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo pomieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Dzierżoniowie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w tej sprawie do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wielka oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak niedługim czasie zorganizuję transport samochodowego okablowania do złomu kabli w Dzierżoniowie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością raz jeszcze skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka prosta w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami znaleźli dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Dzierżoniowie - a ja nie musiałam nic robić!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat