Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Łomiankach Dolnych

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co weźmie od nad skup kabli w Łomiankach Dolnych?

Oczywiście skup kabli w Łomiankach Dolnych odbierze od nas właśnie przewody. Jednak, jak przedstawia się ich budowa? Co faktycznie zostanie przyjęte? Definicja kabla głosi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość wartościową informacją! Zatem, co zabierze od nas złom kabli w Łomiankach Dolnych? Na pewno przewody pochodzące z urządzeń AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to wybrane przykłady mające zobrazować, jakie dokładnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Łomiankach Dolnych. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do dalej!

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Łomiankach Dolnych?

Jeśli posiadasz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Łomiankach Dolnych, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej lokalizacji. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – za darmo wyszuka za Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Łomiankach Dolnych (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dopasujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie wykaz ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz wybrać ten skup kabli miedzianych w Łomiankach Dolnych, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Najczęściej wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną ważną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest KPO. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz przekazać ten dokument kierowcy, który zabiera Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Łomiankach Dolnych. Osoby fizyczne muszą jedynie pokazać dowód tożsamości.

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Łomiankach Dolnych?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Łomiankach Dolnych niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim ograniczasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego typu zużywają relatywnie niewiele energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o przyrodę! W skupie kabli w Łomiankach Dolnych obywa się obróbka okablowania, w wyniku której wytwarza się wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - sprzedawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najbardziej opłacalnego z nich! Zapraszamy do kontaktu!

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Łomiankach Dolnych?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Łomiankach Dolnych ( i nie tylko!) ulegają ciągłym zmianom. Głównie jest to wina rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najcenniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki rodzaj chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak zauważalne wahania powoduje właśnie zależność od rynku handlu metalami. Dla przykładu: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup zapłaciłby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody skorzystaj z WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wcześniej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za nieprowadzenie ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za cel kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia konta w BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Łomiankach Dolnych FPO, które potwierdza sfinalizowaną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów, wprowadzony mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie powyższe elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnych interesach z np. skupami kabli samochodowych w Łomiankach Dolnych.

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Łomiankach Dolnych?

Najbardziej opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje unikatowe właściwości i efektywność po przetworzeniu, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy pamietać, że skupy kabli w izolacji w Łomiankach Dolnych sprzedają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź, warto porównać ją z dużo tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Łomiankach Dolnych za wiązki samochodowe możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za pojedynczy kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to ceny od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na recykling. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest znacząca! Jeśli chcesz być pewien ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Łomiankach Dolnych będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się zupełnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę apkę. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie tylko aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Łomiankach Dolnych - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat