Legionowo - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Legionowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Legionowie

Nie jest łatwo określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Legionowie, ponieważ zależą one od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim zawartość chemiczna okablowania wpływa na wysokość ceny skupu kabli w Legionowie. Aby ułatwić naszym klientom zorientowanie się na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, zaktualizowany cennik skupu kabli w Legionowie. Oparliśmy go nie tylko na poprzednich transakcjach, ale i na podstawie zdania ekspertów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Legionowie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Legionowie są zróżnicowane. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra najistotniejszą rolę. Najbardziej opłacalne są materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, otrzymamy na złomie kabli miedzianych w Legionowie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od miejsca w Polsce! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Zadzwoń do naszego eksperta, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Legionowie Cię interesuje, a on przekaże na Twojego e-maila wycenę razem z listą potencjalnych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej platformie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu ominiesz etap rozmowy. Możesz także bez pomocy skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania wartościowego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Legionowie. We wszystkich przypadkach otrzymasz Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i pomagał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są całkowicie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Legionowie

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Legionowie jest wyjątkowo zmienna. Zależy od takich oczywistości, jak ilość czy rodzaj metalu, który zawiera okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najcenniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmianami na rynku metali. W związku z obecnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku znacząco spadły. W 2021 roku za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to jedynie wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym zagadnieniem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszej pomocy, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na specjalistów!

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia konkretnych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionej grupy rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Osoby prywatne nie są do tego zobowiązane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli odpowiednich służb. Ponadto otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Legionowie FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system numerów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza przewód będący osobnym urządzeniem. Bardzo ważnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedaż okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Legionowie to nie wszystko!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Legionowie?

Oczywiście przewody! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Legionowie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na cenę jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Legionowie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Legionowie - zapraszamy do lektury!

Typy przewodów w skupach kabli w Legionowie

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakie metale są zawarte w żyłach oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu wyróżniamy skupy kabli miedzianych w Legionowie oraz skupy kabli aluminiowych w Legionowie. Jeżeli chodzi o kategorie zastosowania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe lub tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów używanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Legionowie oraz skupy kabli elektrycznych w Legionowie. Należy podkreślić, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne podziały, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zachować także w pamięci!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki aplikacji od WasteMaster mogłem cały czas śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Legionowie - wielki plus!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Legionowie, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Długo szukałem dobrego skupu kabli elektrycznych w Legionowie, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie pożałowałem! Całościowa obsługa klienta + wysoka jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować niczego na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami znaleźli dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Legionowie - a ja mogłam się skupić na firmie!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat