Nowy Dwór Mazowiecki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Nowym Dworze Mazowieckim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Nowym Dworze Mazowieckim

Warto być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Nowym Dworze Mazowieckim, bo choć są one stosunkowo zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi eksperci w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Nowym Dworze Mazowieckim, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie pojawił się tutaj Twój odpad – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Nowym Dworze Mazowieckim!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia określonych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionych rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Cię w tym wesprzeć! Osoby prywatne nie są do tego zobowiązane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli. Ponadto otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Nowym Dworze Mazowieckim FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system numerów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza kabel będący osobnym urządzeniem. Bardzo istotnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedaż okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Nowym Dworze Mazowieckim to nie wszystko!

Wywóz przewodów na złom kabli w Nowym Dworze Mazowieckim

Jeśli posiadasz za dużo zużytych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego problemu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Nowym Dworze Mazowieckim. WasteMaster w krótkim czasie zrealizuje cały proces za Ciebie! Za darmo wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Nowym Dworze Mazowieckim, który oferuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego odpadu oraz określić swoje preferencje. W kontekście wywozu odpadów musisz mieć na uwadze tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna masa, jaką firmy wywożą np. do skupu kabli miedzianych w Nowym Dworze Mazowieckim. Zazwyczaj jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak z tym wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Nowym Dworze Mazowieckim, w którym nie przepłacisz za wywózkę!

Ceny kabli w skupie w Nowym Dworze Mazowieckim

W skupach kabli w izolacji w Nowym Dworze Mazowieckim ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Ostateczna kwota jest uzależniona od tego, jaki materiał chcemy sprzedać. Najwyższe kwoty (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Nowym Dworze Mazowieckim) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, rodzaju etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych skup zapłaci 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium osiąga dużo niższe ceny, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć podejmy szerokie przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile skup zapłaci za Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Nowym Dworze Mazowieckim?

Kable zazwyczaj rozdzielamy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej kategorii wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, naturalnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Nowym Dworze Mazowieckim oraz skupy kabli aluminiowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze wyspecjalizowane placówki, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Nowym Dworze Mazowieckim czy skupy kabli elektrycznych w Nowym Dworze Mazowieckim. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które posiadamy. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz zarobić w skupie!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Nowym Dworze Mazowieckim?

Skup kabli w Nowym Dworze Mazowieckim oczywiście odbierze od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak dobrze obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą poda nam skup kabli w Nowym Dworze Mazowieckim jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca podany tekst o złomie kabli w Nowym Dworze Mazowieckim i dowiedz się najważniejszego!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Nowym Dworze Mazowieckim ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Nowym Dworze Mazowieckim dzieje się prawdziwa magia! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Nowym Dworze Mazowieckim nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego typu zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalń miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz lokalne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, który skup kabli miedzianych w Nowym Dworze Mazowieckim oferuje najlepsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc uzupełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się najważniejszego - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę przydatna rzecz! Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie zawieźć wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na witrynie WasteMaster żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil otrzymałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces realizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Nowym Dworze Mazowieckim za sobą!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat