Łomianki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Łomiankach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Łomiankach

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Łomiankach, bo choć są one dość zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi specjaliści w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Łomiankach, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego odpadu – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Łomiankach!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Zadzwoń do naszego specjalisty, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Łomiankach Cię interesuje, a on przekaże na Twojego e-maila wycenę razem z listą ciekawych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej stronie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu ominiesz etap rozmowy. Możesz także bez pomocy skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania najbardziej opłacalnego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Łomiankach. We wszystkich przypadkach otrzymasz Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i pomagał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są całkowicie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Łomiankach?

Największe zyski spowoduje sprzedaż kabli miedzianych. Nieważne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Łomiankach - najbardziej opłacalna zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najlepszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto podać orientacyjne ceny sprzedaży tego typu przewodów na złomie kabli miedzianych w Łomiankach. Za wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest zdecydowanie tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zarobisz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje surowe prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli przynależysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - grzywny potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim pamiętać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby fizyczne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest świadectwem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Łomiankach w razie kontroli. Także osoby z tej grupy dostaną FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszystkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający kable (jako osobne urządzenia) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszelkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Łomiankach!

Podział w skupie kabli w Łomiankach - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są raczej umowne - każda placówka może losowo podzielić swoje kable. Jednak podstawowe kategorie są związane ze składem danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Łomiankach oraz skupy kabli aluminiowych w Łomiankach. Grupa kolejnego nieustannie się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria zastosowania. W jej ramach możemy wyróżnić: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy przewody, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Łomiankach czy skupie kabli aluminiowych w Łomiankach. Jeżeli nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, to bardzo istotne dane w kontekście sprzedaży!

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Łomiankach

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Łomiankach, warto zrealizować usługę odbioru z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać pomoc od WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Łomiankach. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym przejmować. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam precyzyjnych danych o pozostałościach. Część skupów kabli w izolacji w Łomiankach nie organizuje wywózki dla odpadów poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Łomiankach?

Do skupów kabli w Łomiankach przekazujemy oczywiście kable. W tym momencie warto przytoczyć ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, posiadający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przystosowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie konkretnie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Łomiankach? Chociażby kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek choinkowych, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Łomiankach się znajdziesz, taki odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach panujących obecnie w skupach kabli w Łomiankach, recyklingu tych materiałów, a także dokumentach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie zastanawiam się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco sprawnie pozbyłem się kabli energetycznych. Zrealizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Łomiankach. Warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam najmocniej - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na wysokim poziomie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat