Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Jabłonnie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Zadzwoń do naszego specjalisty, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Jabłonnie Cię interesuje, a on wyśle na Twojego e-maila wycenę razem z listą potencjalnych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej stronie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu opuścisz etap rozmowy. Możesz także samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania najbardziej opłacalnego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Jabłonnie. We wszystkich przypadkach przydzielimy Ci Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i wspierał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są kompletnie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Jabłonnie?

Jeżeli masz w posiadaniu duże ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Jabłonnie - musisz zorganizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Jabłonnie! Nasi eksperci są doświadczeni na tym polu, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Jabłonnie to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz uzupełnić KPO i oddać go kierowcy, który zawozi odpady do skupu kabli miedzianych w Jabłonnie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód osobisty.

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Jabłonnie?

Niezwykle ciężko określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Jabłonnie. Są to bardzo niestałe wartości, które na przestrzeni miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Głównym winowajcą jest rynek metali. Ponieważ najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej typ generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność mówiąca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne rodzaje - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmieniającego się rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było spieniężyć za 16,50-16 zł/kg netto, teraz jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami gospodarczymi i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chciałbyś wiedzieć od czego zależą kwoty dyktowane przez skupy, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Jabłonnie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Jabłonnie są zróżnicowane. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłacalne są materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, otrzymamy na złomie kabli miedzianych w Jabłonnie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Jabłonnie?

Przetwarzanie przewodów w skupie kabli w Jabłonnie wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne kawałki, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Jabłonnie w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Sprzedając swoje przewody do skupu, ograniczasz wydobycie metali i eksploatację środowiska. A przy okazji możesz zyskać! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Jak dzielimy kable w skupie w Jabłonnie?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy rozdział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najczęściej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wytworzyły się specjalizacje, takie jak: skupy kabli miedzianych w Jabłonnie i skupy kabli aluminiowych w Jabłonnie. Oprócz zawartości jest także zastosowanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Jabłonnie oraz skupy kabli elektrycznych w Jabłonnie. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować dane na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - zadzwoń do nas!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Doskonała sprawa! Wygodnie i szybko znaleźli dla mnie skup kabli w Jabłonnie, który wziąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było się skusić! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Jabłonnie, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem porządny skup kabli w Jabłonnie, z którym udało mi się nawiązać stałą współpracę. Sama korzyść!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat