Konstantynów Łódzki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Konstantynowie Łódzkim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Konstantynowie Łódzkim

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Konstantynowie Łódzkim, bo choć są one stosunkowo zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi specjaliści w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Konstantynowie Łódzkim, który stanowi aktualne spojrzenie na kwoty wokół kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego odpadu – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Konstantynowie Łódzkim!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Konstantynowie Łódzkim?

Najbardziej opłaca się sprzedawać miedź w skupie kabli w izolacji w Konstantynowie Łódzkim. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najsolidniejszym i jednym z najpopularniejszych metali zawartych w okablowaniu. Za miedziane wiązki samochodowe możemy dostać na złomie kabli miedzianych w Konstantynowie Łódzkim od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od ilości żył) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest o wiele tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić szerokie przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w wycenie okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je na dwa sposoby. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie wykorzystując aplikację WasteMaster. Kontakt do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Konstantynowie Łódzkim, którą jesteś zainteresowany. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najistotniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci bezpłatnie wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci drogą mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Konstantynowie Łódzkim. W momencie, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie łatwe. Pobierz ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (wraz ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Przetwarzanie kabli na złomie w Konstantynowie Łódzkim

Przetwarzanie surowców w skupie kabli w Konstantynowie Łódzkim wygląda podobnie w przypadku każdego rodzaju przewodu. Maszyna tnie okablowanie na drobne elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą wstrząsów, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w pierwotnej formie. Warto podkreślić, że złomy kabli miedzianych w Konstantynowie Łódzkim zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A dodatkowo oddając okablowanie do skupu ograniczasz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to całkiem za darmo!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Konstantynowie Łódzkim

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch kategorii placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym postały skupy kabli miedzianych w Konstantynowie Łódzkim oraz skupy kabli aluminiowych w Konstantynowie Łódzkim. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne lub specjalne. Analogicznie kolejne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Konstantynowie Łódzkim. Jeżeli nie jesteś pewien, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych pracowników!

Dlaczego ceny kabli w skupie w Konstantynowie Łódzkim są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Konstantynowie Łódzkim zależą nie tylko od rodzaju okablowania, jaki przywieziesz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży przetworzonych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra główną rolę. A ze względy na obecne problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się gwałtowanie zmieniać. Dla przedstawienia tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a obecnie będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię częste obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią Cię wyręczymy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach kabli - wejdź na naszego firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Konstantynowie Łódzkim?

Skup kabli w Konstantynowie Łódzkim oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Konstantynowie Łódzkim jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o kwotach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Konstantynowie Łódzkim i dowiedz się wszystkiego!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Już wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się kablami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie korzystny skup kabli miedzianych w Konstantynowie Łódzkim - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę apkę. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja szefowa była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami znaleźli dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Konstantynowie Łódzkim - a ja mogłam się skupić na firmie!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon