Aleksandrów Łódzki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Aleksandrowie Łódzkim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Aleksandrowie Łódzkim

Nie jest łatwo określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Aleksandrowie Łódzkim, ponieważ zależą one od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim skład okablowania wpływa na wysokość ceny skupu kabli w Aleksandrowie Łódzkim. Aby ułatwić naszym klientom orientację na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, zaktualizowany cennik skupu kabli w Aleksandrowie Łódzkim. Oparliśmy go nie tylko na wcześniejszych transakcjach, ale i na podstawie zdania ekspertów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na parę sposobów, dopasowanych do różnych preferencji klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz skorzystania z naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz formularz zgłoszeniowy. Udziel infomacji o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje okablowanie oraz stworzą wykaz najkorzystniejszych złomu kabli w Aleksandrowie Łódzkim. Jeżeli wolisz sam zamieścić zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajdziesz ją również na naszej stronie - możesz jej używać bez pobierania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Aleksandrowie Łódzkim, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoja satysfakcja!

Co weźmie od nad skup kabli w Aleksandrowie Łódzkim?

Oczywiście skup kabli w Aleksandrowie Łódzkim zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak wygląda ich budowa? Co faktycznie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył oddzielona jest od siebie warstwą izolacyjną. Liczba żył wpływa na cenę - co jest dość wartościową informacją! Zatem, co zabierze od nas złom kabli w Aleksandrowie Łódzkim? Na pewno przewody pochodzące ze sprzętów AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to nieliczne przykłady mające zobrazować, jakie konkretnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Aleksandrowie Łódzkim. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj do końca!

Dlaczego ceny kabli w skupie w Aleksandrowie Łódzkim są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Aleksandrowie Łódzkim są zależne nie tylko od rodzaju okablowania, jaki przywieziesz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży przetworzonych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra główną rolę. A ze względy na obecne problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się dynamicznie zmieniać. Dla przedstawienia tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a teraz będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię częste obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią Cię wyręczymy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach kabli - wejdź na naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Aleksandrowie Łódzkim?

W momencie, kiedy dysponujesz dużymi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Aleksandrowie Łódzkim - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Aleksandrowie Łódzkim. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Aleksandrowie Łódzkim oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - nie zapomnij o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Aleksandrowie Łódzkim - zapraszamy do kontaktu!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli chcesz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Aleksandrowie Łódzkim i tak musisz wypełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wspomniane, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązują ich przepisy. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Aleksandrowie Łódzkim. W zamian dostają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem sfinalizowania usługi. Wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać podstawowe z nich: 17 04 11 to przewód będący samodzielnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Podział kabli w skupie w Aleksandrowie Łódzkim na rodzaje

Najczęściej dzielimy kable w skupie na dwa rodzaje: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością zauważyłeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Aleksandrowie Łódzkim oraz skupy kabli aluminiowych w Aleksandrowie Łódzkim. Ze względu na wykorzystanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach powyższej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Aleksandrowie Łódzkim i skupy kabli elektrycznych w Aleksandrowie Łódzkim, które zajmują się oczywistymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z doprecyzowaniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Aleksandrowie Łódzkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł faktycznie korzystny skup kabli w izolacji w Aleksandrowie Łódzkim. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon