Zgierz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Zgierzu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Zgierzu – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Zgierzu ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są aktualne i zgodne z obecnymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Zgierzu nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Zgierzu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,3 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,3 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,8 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,2 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Recykling kabli na złomie w Zgierzu

Jest to niezwykle efektowne przedsięwzięcie. Na złom kabli miedzianych w Zgierzu trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób materiał wraca do obiegu, a Ty ograniczasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku dostaniesz za to pieniądze! Jeśli chcesz zrealizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Zgierzu, nie czekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wskażemy Ci najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób prywatnych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wyżej. Osoba prywatna nie musi prowadzić ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Zgierzu, nie musi uzupełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu tożsamości. Jednak musi, tak samo jak przedsiębiorcy i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli. Jednak osoba fizyczna dodatkowo dostanie Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o grzywnach za nieprzestrzeganie powyższych formalności. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać bezprawnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw powstawaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki niezbędne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Zgierzu, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych narzuconych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych pracowników, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po kliknięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Zgierzu. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoim okablowaniu oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wyśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie prosta - otwierasz ją w przeglądarce lub pobierasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat zebranych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Zgierzu. Możesz pozostawić sprawę znalezienia najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Zgierzu?

Jeśli posiadasz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Zgierzu, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej okolicy. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – bezpłatnie wyszuka za Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Zgierzu (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dostosujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie wykaz ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz podjąć decyzję, który skup kabli miedzianych w Zgierzu, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Często wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną ważną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest KPO. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz przekazać ten dokument kierowcy, który zabiera Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Zgierzu. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Zgierzu?

Przewody, co istotne w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Zgierzu, są zbudowane z żył. Są to metalowe kabelki otulone izolacją. To, ile żył posiada dany przewód wpływa na cenę w skupie kabli w Zgierzu - im więcej żył, tym więcej metalu, tym wyższa kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również pokazać konkretne przykłady okablowania, które można sprzedać na złom kabli w Zgierzu. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy światełka choinkowe. Jest to bardzo zróżnicowana grupa odpadów. Chcesz wiedzieć o niej więcej? Zapraszamy do czytania!

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Zgierzu

Jak już wcześniej zostało zauważone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Zgierzu, są wyjątkowo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak jest? Cena kabla w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od bieżącej sytuacji na rynku metali. W końcu najistotniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z sytuacją gospodarczą, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się nieustannie zmieniać. Przykładem może być cena za miedzianą wiązkę samochodową w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną sporych zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz się tym przejmować - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w wycenie kabli. Więcej o kosztach sprzedaży okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Zgierzu - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam na co narzekać. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem naprawdę korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne doświadczenia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji transportu do złomu kabli w Zgierzu. 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałam na zakładzie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Zgierzu!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon