Zduńska Wola - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Zduńskiej Woli

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Zduńskiej Woli

Warto być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Zduńskiej Woli, bo choć są one stosunkowo zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi eksperci w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Zduńskiej Woli, który stanowi aktualne spojrzenie na kwoty wokół kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego odpadu – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Zduńskiej Woli!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie kable w skupie w Zduńskiej Woli najlepiej sprzedawać?

Najdroższym surowcem zawsze była miedź. Ze względu na swoją charakterystykę, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Zduńskiej Woli są najróżniejsze i niejednolite - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tej przyczyny trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Zduńskiej Woli. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość spore rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do kontaktu!

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Zduńskiej Woli?

Skup kabli w Zduńskiej Woli przyjmie od Ciebie najrozmaitsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie do skupu - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Składa się on z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym większą cenę w skupie kabli w Zduńskiej Woli otrzymasz. A jakie faktycznie materiały możemy oddać do placówek tego typu? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet światełka choinkowe! Nie za wszystko można otrzymać dużo gotówki, jednak każdy z powyższych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Zduńskiej Woli. Chciałbyś wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy atykuł do końca!

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące odpadów w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili kilka formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie wytwarzania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji w Zduńskiej Woli, także muszą wypełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli policyjnej. Osoby nie będące przedsiębiorcami dostają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem przeprowadzenia sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak istotne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych w Zduńskiej Woli, posługują się kodami. Zostały one wprowadzone za pośrednictwem Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Jak używać WasteMaster?

Usługi, które oferujemy, można zamówić w różny sposób - chodzi nam o dopasowanie się do preferencji naszych użytkowników. Zatem możesz do nas zadzwonić albo wypełnić formularz zgłoszeniowy. I numer telefonu i formularz znajduje się w interesującej Cię ofercie. Za pośrednictwem podanych wariantów, możesz ujawnić Twoje preferencje i dane odpadu. Twój Opiekun Klienta wyceni go oraz skonstruuje listę korzystnych złomów kabli w Zduńskiej Woli. Możesz także samodzielnie znaleźć interesujące oferty, używając naszej aplikacji. Jest ona dostępna na telefon, można jednak używać jej na poziomie przeglądarki. Z góry przydzielony Opiekun Klienta, pomoże Ci w finalizowaniu transakcji. Nasze wsparcie przy szukaniu najbardziej opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Zduńskiej Woli jest kompletnie bezpłatne!

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Zduńskiej Woli

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Zduńskiej Woli, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać pomoc od WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Zduńskiej Woli. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym martwić. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam dokładnych danych o pozostałościach. Spora ilość skupów kabli w izolacji w Zduńskiej Woli nie organizuje wywózki dla ładunków poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz ziemię powyżej 75 ha lub jesteś właścicielem firm - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Rodzaje kabli w skupie w Zduńskiej Woli

Kable w skupie możemy skategoryzować ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Jak już na pewno zauważyłeś, główne metale wykorzystywane do produkowania okablowania to Cu i Al. Stąd wytworzyły się specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Zduńskiej Woli oraz skupy kabli aluminiowych w Zduńskiej Woli. Oprócz tego wyróżniamy także różne zastosowania przewodów. Są to np. kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne, budowlane, komputerowe oraz specjalne. Są to wybrane specjalności. W nawiązaniu do nich, powstały również skupy kabli elektrycznych w Zduńskiej Woli i skupy kabli samochodowych w Zduńskiej Woli, zajmujących się oczywistymi rodzajami przewodów. Pamiętaj o precyzyjnym określeniu swojego typu okablowania – od tego zależy kwota, którą uzyskasz!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko dowiedziałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, znaleźli dla mnie skup kabli w Zduńskiej Woli, z którym nawiązałam stałą współpracę. Jestem usatysfakcjonowana!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Długo szukałem dobrego skupu kabli elektrycznych w Zduńskiej Woli, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Kompleksowa obsługa klienta + wysoka jakość usług. Jestem serio usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko zorientowałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, znaleźli dla mnie skup kabli w Zduńskiej Woli, z którym nawiązałam stałą współpracę. Jestem usatysfakcjonowana!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo pomocna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Zduńskiej Woli. Godne podziwu!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon