Ozorków - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Ozorkowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Ozorkowie – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Ozorkowie to istotne informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Ozorkowie, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłacalna jest sprzedaż miedzi, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Ozorkowie. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Ozorkowie?

Przewody, co istotne w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Ozorkowie, są zbudowane z żył. Są to metalowe kabelki otulone izolacją. To, ile żył posiada dany przewód wpływa na cenę w skupie kabli w Ozorkowie - im więcej żył, tym więcej metalu, tym wyższa kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również przywołać konkretne przykłady okablowania, które można sprzedać na złom kabli w Ozorkowie. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy lampki choinkowe. Jest to bardzo niejednolita grupa odpadów. Chcesz wiedzieć o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje precyzyjne prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli przynależysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - kary potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim nie zapominać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby prywatne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest dowodem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Ozorkowie w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszelkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający kable (jako osobne samodzielne) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszystkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Ozorkowie!

Wywózka kabli na złom w Ozorkowie - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przewieźć swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Ozorkowie lub też nie masz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zorganizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto skorzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością znajdą skupy kabli w izolacji w Ozorkowie, które realizują także usługi transportowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta należy do nas! Pamiętaj jednak o precyzyjnym opisaniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Ozorkowie. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o wypełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia zgodny z prawem transport do placówki utylizacyjnej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Rola recyklingu na złomie kabli w Ozorkowie

Rola recyklingu w ramach funkcjonowania np. złomów kabli miedzianych w Ozorkowie jest bardzo ważna. Za pomocą prostych zabiegów i niskiego zużycia energii, te placówki są w stanie odzyskać metale, które są niemalże "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Ozorkowie redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne przedsiębiorstwa, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - zaoszczędzisz naprawdę mnóstwo czasu!

Jak dzielimy kable w skupie w Ozorkowie?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy podział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najchętniej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wyspecjalizowały się skupy kabli miedzianych w Ozorkowie i skupy kabli aluminiowych w Ozorkowie. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Ozorkowie oraz skupy kabli elektrycznych w Ozorkowie. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować dane na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Ozorkowie?

Największe zyski wygeneruje sprzedaż kabli miedzianych. Nieważne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Ozorkowie - najbardziej opłacalna zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najsolidniejszy dostępny materiał - nawet ten pochodzący z recyklingu! Zatem warto podać orientacyjne ceny sprzedaży tego typu przewodów na złomie kabli miedzianych w Ozorkowie. Za wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Doskonała sprawa! Wygodnie i szybko wyszukali dla mnie skup kabli w Ozorkowie, który wziąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem tani skup kabli miedzianych w Ozorkowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Ozorkowie. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Ozorkowie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat