Tarnobrzeg - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Tarnobrzegu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Tarnobrzegu

Cennik skupu kabli w Tarnobrzegu z pewnością ułatwi Ci w oszacowaniu kosztów i ewentualnych zysków. Warto pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Tarnobrzegu działają po to, aby wykorzystać ponownie cenne surowce, zatem oddając swoje śmieci do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej zamieszczony został spis cen skupu kabli w Tarnobrzegu, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim kwoty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co weźmie od nad skup kabli w Tarnobrzegu?

Oczywiście skup kabli w Tarnobrzegu zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak wygląda ich budowa? Co faktycznie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość cenną informacją! Zatem, co weźmie od nas złom kabli w Tarnobrzegu? Na pewno przewody pochodzące z urządzeń AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to wybrane przykłady mające zobrazować, jakie dokładnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Tarnobrzegu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj do dalej!

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Tarnobrzegu?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Tarnobrzegu wpływa głównie jego rodzaj, ilość oraz to, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie spienięża się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są bardzo duże, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać od 16,50 zł/netto. Teraz to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa znaczącą rolę? Ulegający zmianom rynek metali. Prawdopodobnie inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz dokładnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zebrane dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, odsyłamy do firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Tarnobrzegu?

Jeżeli masz w posiadaniu duże ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Tarnobrzegu - musisz zorganizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Tarnobrzegu! Nasi eksperci są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla części skupów kabli w izolacji w Tarnobrzegu to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz uzupełnić KPO i oddać go kierowcy, który zawozi odpady do skupu kabli miedzianych w Tarnobrzegu. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Rola recyklingu na złomie kabli w Tarnobrzegu

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Tarnobrzegu jest bardzo ważna. Za pomocą prostych zabiegów i niskiego zużycia energii, te instytucje są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Tarnobrzegu redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z pomocy WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych konsultantów, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Tarnobrzegu. W czasie rozmowy lub podczas wypełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o używaniu aplikacji indywidualnie - sytuacja jest równie łatwa - otwierasz ją w przeglądarce lub pobierasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Tarnobrzegu. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Tarnobrzegu?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Tarnobrzegu jest miedź. Ze względu na swoje właściwości i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najchętniej nabywana przez placówki utylizujące. Aby pokazać, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto porównać ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Tarnobrzegu można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są znaczące. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Tarnobrzegu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę profesjonalnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat