Jelenia Góra - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Jeleniej Górze

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Jeleniej Górze – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Jeleniej Górze ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są aktualne i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Jeleniej Górze nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Jeleniej Górze!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Jeleniej Górze

W momencie, kiedy nie masz jak wywieźć swoich przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Jeleniej Górze, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać pomoc od WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Jeleniej Górze. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym martwić. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam precyzyjnych danych o pozostałościach. Część skupów kabli w izolacji w Jeleniej Górze nie organizuje wywózki dla ładunków poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo ważne!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Jeleniej Górze?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Jeleniej Górze wpływają bardzo różne czynniki. To ile okablowania przywieziesz, jakiego będzie rodzaju, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jaka jest Twoja lokalizacja. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmienny rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli czysty metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą kształtować się ceny w skupie. Przykład: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz śledzić zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię powyższy temat, zerknij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Formalności i dokumenty

Aby legalnie sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Jeleniej Górze musisz spełnić kilka formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i właściciele firm muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku organizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób prywatnych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze dostać od skupu kabli samochodowych w Jeleniej Górze Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z wymienionych dokumentów operuje oznaczeniem numerycznym wprowadzonym przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący samodzielnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach groźnych dla zdrowia. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, polecamy zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Jeleniej Górze

Wiadomo, że skupy kabli w Jeleniej Górze zabierają i przetwarzają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wyróżnić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość zauważalnie wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Jeleniej Górze. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, lampki choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko kilka przykładów, co ma związek z postępem technologicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak znaleźć idealny skup kabli w Jeleniej Górze? Ile możesz zarobić? Jak przebiega recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

Typy przewodów w skupach kabli w Jeleniej Górze

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakich metali zbudowane są żyły oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu powstały skupy kabli miedzianych w Jeleniej Górze oraz skupy kabli aluminiowych w Jeleniej Górze. Jeżeli chodzi o kategorie zastosowania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe lub tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów wykorzystywanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Jeleniej Górze oraz skupy kabli elektrycznych w Jeleniej Górze. Należy podkreślić, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne podziały, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zachować także w pamięci!

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Jeleniej Górze?

Najbardziej opłacalnym materiałem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i efektywność po przetworzeniu, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy mieć na uwadze, że skupy kabli w izolacji w Jeleniej Górze sprzedają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłaca się sprzedawać miedź, warto porównać ją z dużo tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Jeleniej Górze za wiązki samochodowe możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za pojedynczy kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to kwoty od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na przetwarzanie. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest całkiem spora! Jeśli chcesz być przekonany co do ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Jeleniej Górze. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szczerze polecam! Usługi na wysokim poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Za darmo przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Jeleniej Górze. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami wyszukali dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Jeleniej Górze - a ja nie musiałam nic robić!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon