Jawor - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Jaworze

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Jaworze – aktualne ceny

Wywożenie okablowania do skupu kabli w izolacji w Jaworze jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób zmniejszasz np. wydobycie miedzi. Warto podkreślić, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej więcej tym cena skupu kabli w Jaworze będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Jaworze zawiera aktualne dane, oparte na wyliczniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Jaworze?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Jaworze wpływa przede wszystkim jego rodzaj, ilość oraz to, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie sprzedaje się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są bardzo duże, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać od 16,50 zł/netto. Teraz to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa znaczącą rolę? Ulegający zmianom rynek metali. Prawdopodobnie inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz uważnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zgromadzone dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli interesujesz się właśnie tym tematem, odsyłamy do firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle łatwe. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującej Cię ofercie np. skupów kabli aluminiowych w Jaworze. Udzielasz informacji, nasz pracownik wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na witrynie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga jedynie pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest całkowicie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Jaworze, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zysk!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Jaworze?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Jaworze jest miedź. Ze względu na swoją charakterystykę i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najchętniej nabywana przez placówki utylizujące. Aby pokazać, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto porównać ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Jaworze można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są znaczące. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Rola recyklingu na złomie kabli w Jaworze

Rola recyklingu w ramach funkcjonowania np. złomów kabli miedzianych w Jaworze jest bardzo istotna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te placówki są w stanie odzyskać metale, które są niemalże "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Jaworze redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne przedsiębiorstwa, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z pomocy WasteMaster przy organizacji całego procesu - zaoszczędzisz naprawdę mnóstwo czasu!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Jaworze?

Jeżeli masz w posiadaniu spore ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Jaworze - musisz zrealizować wywóz tych odpadów. WasteMaster Ci w tym pomoże! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Jaworze! Nasi eksperci są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich wymagań. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór konkretnej placówki. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to na tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Jaworze to 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiebiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz uzupełnić KPO i oddać go kierowcy, który zawozi odpady do skupu kabli miedzianych w Jaworze. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód osobisty.

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Jaworze

Budowa okablowania jest ważna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co rzeczywiście płaci skup kabli w Jaworze. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym wzrasta cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta w procesie recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co weźmie od Ciebie skup kabli w Jaworze. To bardzo zróżnicowana grupa pzoostałości! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Jaworze, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najefektywniej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście znalazłam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje odpady i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Jaworze. Jestem zaskoczona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują korzystne oferty skupów kabli samochodowych w Jaworze. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doskonała rzecz! Wygodnie i szybko znaleźli dla mnie skup kabli w Jaworze, który wziąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki apce od WasteMaster mogłem cały czas śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Jaworze - wielka zaleta!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat