Wejherowo - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wejherowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Wejherowie

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Wejherowie – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Wejherowie, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Wejherowie nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Wejherowie?

Niezwykle ciężko określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Wejherowie. Są to bardzo zmienne wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Ponieważ najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej typ generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność mówiąca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najlepszych cenach. Inne rodzaje - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmian na rynku warto przytoczyć przykład wiązek samochodowych, które rok temu można było spieniężyć za 16,50-16 zł/kg netto, aktualnie jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami gospodarczymi i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chciałbyś wiedzieć od czego zależą kwoty dyktowane przez skupy, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Ile zapłaci skup za kable w Wejherowie?

Jest to dość skomplikowane zagadnienie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Wejherowie wpływa bardzo wiele czynników, dlatego nie da się określić na zawsze i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za określony metal zawarty w okablowaniu. Warto podkreślić, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest znacznie tańsze. Przykładem może być wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, która kosztuje ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Wejherowie to koszt 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to zysk ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster precyzyjnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej lokalizacji!

Jak używać WasteMaster?

Usługi, które oferujemy, można zamówić w różny sposób - chodzi nam o dopasowanie się do potrzeb naszych użytkowników. Zatem możesz do nas zadzwonić albo wypełnić formularz zgłoszeniowy. I numer telefonu i formularz znajdziesz w interesującej Cię ofercie. Za pośrednictwem podanych wariantów, możesz ujawnić Twoje preferencje i dane odpadu. Twój Opiekun Klienta wyceni go oraz skonstruuje listę korzystnych złomów kabli w Wejherowie. Możesz także na własną rękę znaleźć interesujące oferty, używając naszej aplikacji. Jest ona dostępna na telefon, można jednak używać jej na poziomie przeglądarki. Z góry przydzielony Opiekun Klienta, pomoże Ci w finalizowaniu transakcji. Nasze wsparcie przy szukaniu najbardziej opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Wejherowie jest całkowicie bezpłatne!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Wejherowie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Wejherowie. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których zdziera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem drgań np. na złomie kabli miedzianych w Wejherowie powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zapraszamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić realizację całego procesu!

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wcześniej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobowiązani do wypełniania nieco innych formalności niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku organizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Wejherowie, muszą jedynie posiadać dokument osobisty. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako udokumentowanie legalnego przeprowadzenia utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od miejsca skupu kabli samochodowych w Wejherowie FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto dodać, że wszystkie te dokumenty operują kodami odpadów. Odnajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania pozostałości.

Przetransportowanie kabli na złom w Wejherowie

Samodzielna wywózka okablowania do skupu kabli w izolacji w Wejherowie nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie transportu do miejsca utylizacji. WasteMaster znacznie Ci to ułatwi! Za darmo wyszukamy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór danego skupu kabli w izolacji w Wejherowie, który organizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie dopasować do Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Wejherowie zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przetransportować poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój problem! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o wypełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy auta wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Wejherowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Wejherowie. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne odczucia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji wywozu do złomu kabli w Wejherowie. 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Wejherowie, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie zostałam oszukana!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon