Reda - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Redzie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Redzie

Cennik skupu kabli w Redzie z pewnością ułatwi Ci w oszacowaniu kosztów i ewentualnych zysków. Należy pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Redzie działają po to, aby wykorzystać ponownie cenne surowce, zatem oddając swoje śmieci do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej umieszczamy spis cen skupu kabli w Redzie, który został stworzony w oparciu o aktualne dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim koszty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wcześniej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za nieprowadzenie ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za cel kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia konta w BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty powinny otrzymać od skupu kabli w izolacji w Redzie FPO, które potwierdza sfinalizowaną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów, wprowadzony mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie powyższe elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnych interesach z np. skupami kabli samochodowych w Redzie.

Wywóz przewodów na złom kabli w Redzie

Jeśli posiadasz za dużo starych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego problemu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Redzie. WasteMaster w krótkim czasie zrealizuje cały proces za Ciebie! Bez pobierania opłat wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Redzie, który oferuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego odpadu oraz określić swoje preferencje. W kontekście wywozu odpadów pamiętaj o tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna masa, jaką firmy mogą wywieźć np. do skupu kabli miedzianych w Redzie. Zazwyczaj jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak z tym wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Redzie, w którym nie przepłacisz za transport!

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Redzie

Jak już wcześniej zostało zauważone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Redzie, są bardzo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak jest? Cena przewodu w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od obecnej sytuacji na rynku metali. W końcu najistotniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z gospodarką, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się dynamicznie zmieniać. Przykładem może być cena za miedzianą wiązkę samochodową w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną sporych zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w wycenie kabli. Więcej o kosztach spieniężania okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Redzie? Czy ma on rację bytu?

Oczywiście, że ma! W ramach recyklingu organizowanego w skupach kabli w Redzie można otrzymać wartościowe substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Redzie, są one cięte na kawałki i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany materiał w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zarobić! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty!

Ile zapłaci skup za kable w Redzie?

Jest to dość skomplikowane pytanie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Redzie wpływa bardzo dużo czynników, dlatego nie da się określić na zawsze i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za określony metal zawarty w okablowaniu. Warto podkreślić, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest znacznie tańsze. Za przykład może posłużyć wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, za którą skup zapłaci ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Redzie to koszt 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to zysk ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster trafnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej lokalizacji!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dostosować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można zadzwonić, wypełnić formularz lub na własną rękę dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ogłoszenie dotyczące złomu kabli w Redzie. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie przysłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najbardziej opłacalnych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Redzie. Jeśli chcesz sam dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub pobrać ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i lokalizację - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia. Wart zaznaczyć, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Same pozytywne odczucia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji wywozu do złomu kabli w Redzie. 5 na 5 punktów!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces realizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Redzie za sobą!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Redzie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo pomieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Redzie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę wartościowe usługi!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat