Gdynia - odbiór i skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Gdyni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ogólne ceny za zużyty olej w Gdyni

Precyzyjne dane na temat tego, jaka jest obecnie cena za litr oleju przepracowanego w Gdyni, nie są możliwe do uzyskania, gdy nie przegląda się stron internetowych. Działanie to jest czasochłonne i męczące. Znacznie łatwiej jest ustalić, jaki cennik skupu oleju przepracowanego w Gdyni obowiązuje w konkretnym roku kalendarzowym, wykorzystując do tego celu nasz formularz internetowy. Za pomocą tego narzędzia można bardzo szybko wycenić zużyty olej, biorąc pod uwagę rozmaite kryteria zawarte w oferowanym przez nas.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) 0,60 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) 0,80 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Jak jest realizowany odbiór przepracowanego oleju oleju w mieście Gdynia?

Przed zaakceptowaniem oferty warto wskazać, w jaki sposób jest przechowywany olej. Jest to szczególnie ważne, jeżeli odbiór dotyczy oleju przechowywanego w beczkach. Część firm oferuje w tej sytuacji beczki na wymianę, co oczywiście należy ustalić wcześniej. Wcześniej będziesz mógł zapoznać się z informacją, jak firma zrealizuje odbiór, sprawdzić opinie oraz dowiedzieć się więcej o niej. Pamiętaj jednak, iż WasteMaster współpracuje wyłącznie z liderami rynku. Po wyrażeniu zgody na odbiór przepracowanego oleju w Gdyni nasz specjalista przedstawi przewidywany termin realizacji zlecenia. Oczywiście, o dokładnym terminie zostaniesz poinformowany wcześniej. Dodatkowo, w dniu odbioru, również zostanie podjęty kontakt. Odbiór jest zawsze realizowany przez firmę posiadającą odpowiednie uprawnienia i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Całość operacji jest zależna od sposobu przechowywania przepracowanego oleju. Odbiór odbywa się w beczkach lub przy wykorzystaniu specjalistycznego auta asenizacyjnego (poprzez wypompowanie zużytego oleju). W zależności od sytuacji olej jest ważony na miejscu (specjalistyczne auta asenizacyjne posiadają wbudowaną wagę) lub w siedzibie firmy realizującej odbiór. Poznaj standard usług WasteMaster: - nasi Partnerzy są zweryfikowani, posiadają aktualne zezwolenia, - 100 % zgodności z obowiązującą ustawą odpadową, - natychmiastowe płatności za odpady, - bezpieczeństwo oraz legalność przeprowadzanych transakcji, "- wypracowana pozycja na rynku umożliwia nam negocjację cen, przez co przedstawiane przez nas ceny są konkurencyjne w porównaniu do tego co oferuje konkurencja," - dedykowany opiekun klienta.

Skup przepracowanego oleju cena w Gdyni oraz jej wahania?

Na cenę przepracowanego oleju silnikowego wpływa wiele czynników, jak przykładowo ilość, jakość oleju, miejsce odbioru, bieżąca stawka w rafinerii dla skupu tego typu odpadu w ilościach hurtowych. W efekcie ceny mogą się wahać od nawet bezpłatnego odbioru w sytuacji małych ilości do 0,30 zł za kg w przypadku większych odbiorów. Dzięki wystawieniu oferty w giełdzie recyklingowej WasteMaster uzyskasz szybko oraz sprawnie rzetelny przegląd bieżących cen odbioru przepracowanego oleju w Gdyni. Przy tym jednocześnie dzięki naszemu doradcy klienta będziesz mógł zaoszczędzić czas, ponieważ to on wykona całą pracę związaną z ofertą.

Jak powinien być przygotowany przepracowany olej silnikowy w Gdyni do transportu?

Aby przepracowany olej silnikowy został prawidłowo przygotowany do transportu, należy zastosować niemalże identyczne zasady jak w przypadku magazynowania tego odpadu. Zużyty olej silnikowy w Gdyni musi być przechowany w odpowiednich pojemnikach, jak na przykład mauzery czy beczki. Istotne jest, aby te pojemniki nie były uszkodzone oraz były w pełni szczelne. Dobrze, aby pojemniki znajdowały się w jednym miejscu i było odpowiednio oznaczone oraz podpisane kodem odpadu. Większość przedsiębiorstw dla takiego odbioru ustaliła minimum logistyczne na 200 kg, jednak im większa ilość odpadu, tym lepszą kwotę można uzyskać za odpad.

Jak zlecić usługę skupu przepracowanego oleju w Gdyni w giełdzie odpadowej WasteMaster.

W naszej giełdzie odpadowej WasteMaster umieściliśmy specjalny kwestionariusz. W celu zamówienia usługi odbioru przepracowanego oleju w Gdyni należy odpowiedzieć na umieszczone w nim pytania, co umożliwi przygotowanie oferty. Po zamieszczeniu zgłoszenia, zostanie do niego przypisany opiekun klienta, którego zadaniem będzie zebranie ofert oraz późniejsze pilnowanie realizacji zamówienia. W przypadku takiej potrzeby, skontaktuje się on z Tobą celem uzupełnienia brakujących informacji. Oczywiście będzie również służył pomocą przy dokumentacji czy finalizacji zlecenia.

Karta Przekazania Odpadu i Karta Ewidencji Odpadu, a odbiór przepracowanego oleju w Gdyni.

Z odpadem przepracowanego oleju wiążą się dwa dokument rejestru Bazy Danych o Odpadach. Pierwszy, czyli Karta Ewidencji Odpadu (KEO) jest wymagana dla wszystkich firm wytwarzających powyżej 100 kg tego odpadu w roku. KEO należy wystawiać każdorazowo po wytworzeniu odpadu, tak aby ewidencja zgadzała się również z drugim dokumentem, którym jest Karta Przekazania Odpadu (KPO). Każdorazowo przed odbiorem przepracowanego oleju w Gdyni karta musi być wystawiona, aby w sytuacji kontroli odbywało się wszystko zgodnie z prawem.

Ile kosztuje dodanie oferty na skup przepracowanego oleju?

Wystawienie oferty na skup przepracowanego oleju w naszej aplikacji jest bezpłatne. Giełda odpadów WasteMaster pod tym względem jest w pełni darmowa. Co więcej, nie ponosisz również żadnych kosztów związanych z obsługą oferty przez naszego specjalistę. Przygotowanie przez naszego pracownika szczegółowych propozycji zagospodarowania odpadu, do niczego Cię nie zobowiązuje. Ostatecznie to od Twojej decyzji zależy czy transakcja dojdzie do skutku. Oczywiście skup przepracowanego oleju w Gdyni jest jedną z wielu usług recyklingowych, jaką można znaleźć w naszej aplikacji. Warto zapoznać się również z resztą naszych usług i znaleźć rozwiązania dla pozostałych zalegających odpadów.

Jakie rodzaje usług dotyczące przepracowanego oleju możemy zamówić w aplikacji WasteMaster.

Możemy wymienić następujące usługi, na które możemy przygotować ofertę: - skup przepracowanego oleju silnikowego w Gdyni wraz z odbiorem, - skup przepracowanego oleju hydraulicznego w Gdyni wraz z odbiorem, - skup przepracowanego oleju transformatorowego w Gdyni wraz z odbiorem, - skup przepracowanego oleju przekładniowego w Gdyni wraz z odbiorem. Dbając o najwyższe standardy obsługi, do każdego zamówienia z naszego ramienia zostaje przypisany Opiekun Klienta, który najpierw dokonuje analizy rynku, aby przedstawić wszystkie najkorzystniejsze dostępne aktualnie oferty. Przygotowuje wykaz ofert oraz służy pomocą przy finalnym wyborze. Na tym jednak nie kończy się jego udział. Czuwa on następnie nad samym przebiegiem odbioru, ustala termin, dba o bezproblemową realizację usługi oraz pomaga przy dokumentacji z tym związanej. Działania te są podejmowane, aby kompleksowo Cię obsłużyć oraz zaoszczędzić Twój czas.

Odbiór zużytego oleju samochodowego w Gdyni od osób fizycznych. Czy jest możliwy?

Specjalistyczne firmy nie mogą zlecić swoim pracownikom odbiór zużytego oleju samochodowego w Gdyni. Mogą one odbierać tylko odpady poprzez rejestr Bazy Danych o Odpadach od innych firm lub rolników (oraz w szczególnych przypadkach na specjalne oświadczenie). Osoby fizyczne posiadające taki odpad powinny skierować się do PSZOK'u (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). PSZOK może przyjąć taki odpad pod warunkiem, że jest w oryginalnym opakowaniu i nie więcej niż 20 kg na gospodarstwo domowe. Warto podkreślić, że w sytuacji wymiany oleju przez mechanika samochodowego, to on staje się wytwórcą odpadu i w jego gestii leży jego odpowiednie zagospodarowanie.

Skup przepracowanego oleju w Gdyni od rolnika w województwie pomorskim.

Interesującym tematem jest skup przepracowanego oleju od rolnika. Wynika to z faktu, iż możemy spotkać dwie odmienne sytuacje z tym związane. W pierwszej rolnik posiada gospodarstwo o powierzchni mniejszej niż 75 ha. Dzięki temu nie jest zobowiązany do wpisu w rejestrze Bazy Danych Odpadowych, a odpady od niego są odbierane na oświadczenie. W drugiej sytuacji rolnik posiada gospodarstwo większe niż 75 ha, wskutek czego jest zobowiązany do posiadania wpisu w systemie Bazy Danych o Odpadach. W efekcie skup oleju przepracowanego w Gdyni od takiego rolnika nie różni się niczym niż skup od firmy.

Czy utylizacja oleju silnikowego w Gdyni może zostać zlecona również przez telefon?

Nasza firma umożliwia zlecenie utylizacji oleju silnikowego w Gdyni przez telefon. Odbywa się to w ten sposób, iż nasz konsultant w czasie rozmowy telefonicznej zada pytania z kwestionariusza, na podstawie których następnie umieści ogłoszenia w naszej aplikacji. Dzięki temu nasz doradca Klienta przeanalizuje rynek i przedstawi najlepsze oferty na zagospodarowanie odpadu. Warto podkreślić, iż istnieje możliwość kontaktu ze strony naszego doradca a cele uzupełnienia jakiś brakujących informacji. Jeżeli któraś z ofert zostanie zaakceptowana, doradca poprowadzi resztę sprawy tak, aby zminimalizować bezpośrednie zaangażowanie klienta.

W jakim czasie realizowany jest odbiór zużytego oleju w Gdyni?

Termin odbioru zużytego oleju w Gdyni jest zależny od wielu zmiennych. Oczywistym czynnikiem wpływającym na termin odbioru jest lokalizacja, ale oprócz niej znaczenie mają takie rzeczy jak ilość odpadu, jego sposób przechowywania czy okres czasu, w którym jest zgłaszany odbiór. Warto podkreślić, że mniejsze ilości odpadu są najczęściej odbierane przy okazji.

Jakie dokumenty będą wymagane do odbioru oleju przepracowanego w Gdyni?

W przypadku firm, jak i rolników powyżej 75 ha powierzchni gospodarstwa wymagane jest prowadzenie rejestru BDO. W związku z tym wymagane jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w rejestrze BDO dla realizowanego odbioru oleju przepracowanego w Gdyni. W przypadku rolników poniżej 75 ha wystarczy oświadczenie, iż nie jest zobowiązany do prowadzenia rejestru BDO.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jesteśmy złomowiskiem, które do tej pory nie miało szczęścia do współprac handlowych. Odkąd szukamy kontrahentów w WM nie musimy się tym już absolutnie przejmować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem problem z firmami z branży obrotu odpadami. Co do tego gdzie je znaleźć i jak sprzedać. WasteMaster dla mnie, jako pośrednika w obrocie odpadami okazało się to idealne rozwiązanie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wyobrażam sobie, by nie korzystać z użytecznych narzędzi, dzięki jakim możemy lepiej funkcjonować. Dlatego cieszę się, że mogliśmy skorzystać z aplikacji i jako pośrednicy od gospodarowania odpadami szybko nawiązywać nowe relacje. I będziemy to robić nadal!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W naszym laboratorium wytwarzamy wiele odpadów chemicznych. Często są one groźne. Poszukiwaliśmy firmy, która ma specjalizację nie tylko w utylizacji, ale i w bezpiecznym transporcie. Dobrze że w aplikacji znaleźliśmy takie ogłoszenia.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jako niezbyt duży skup zło [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat