Czechowice-Dziedzice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Czechowicach-Dziedzicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Czechowicach-Dziedzicach

Cennik skupu kabli w Czechowicach-Dziedzicach z pewnością ułatwi Ci w oszacowaniu kosztów i ewentualnych zysków. Warto pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Czechowicach-Dziedzicach działają po to, aby wykorzystać ponownie cenne surowce, zatem oddając swoje odpady do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej umieszczamy spis cen skupu kabli w Czechowicach-Dziedzicach, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim kwoty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Czechowicach-Dziedzicach?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Czechowicach-Dziedzicach wpływa głównie jego rodzaj, ilość oraz to, jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie sprzedaje się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są całkiem spore, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać co najmniej 16,50 zł/netto. Obecnie to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa znaczącą rolę? Ulegający zmianom rynek metali. Prawdopodobnie inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz dokładnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zebrane dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli interesujesz się właśnie tym tematem, odsyłamy do naszego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Czechowicach-Dziedzicach?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Czechowicach-Dziedzicach niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim ograniczasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego typu zużywają relatywnie mało energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o planetę! W skupie kabli w Czechowicach-Dziedzicach obywa się obróbka okablowania, w wyniku której powstaje bardzo wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - oddawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszego z nich! Zapraszamy do kontaktu!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o regularnym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za cel kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego bycie w BDO jest tak ważne. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Czechowicach-Dziedzicach FPO, które potwierdza przeprowadzoną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Czechowicach-Dziedzicach.

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Czechowicach-Dziedzicach?

Skup kabli w Czechowicach-Dziedzicach przyjmie od Ciebie najrozmaitsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie do skupu - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Jest on zbudowany z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym wyższą cenę w skupie kabli w Czechowicach-Dziedzicach otrzymasz. A jakie konkretnie materiały możemy oddać do placówek tego rodzaju? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet lampki choinkowe! Nie za wszystko można otrzymać dużo gotówki, jednak każdy z powyższych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Czechowicach-Dziedzicach. Chcesz wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy atykuł do końca!

Typy przewodów w skupach kabli w Czechowicach-Dziedzicach

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakich metali zbudowane są żyły oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu powstały skupy kabli miedzianych w Czechowicach-Dziedzicach oraz skupy kabli aluminiowych w Czechowicach-Dziedzicach. Jeżeli chodzi o kategorie wykorzystania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe lub tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów wykorzystywanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Czechowicach-Dziedzicach oraz skupy kabli elektrycznych w Czechowicach-Dziedzicach. Należy podkreślić, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne podziały, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zachować także w pamięci!

Przetransportowanie kabli na złom w Czechowicach-Dziedzicach

Samodzielna wywózka okablowania do skupu kabli w izolacji w Czechowicach-Dziedzicach nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wywozu do miejsca utylizacji. WasteMaster znacznie Ci to ułatwi! Za darmo wyszukamy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór konkretnego skupu kabli w izolacji w Czechowicach-Dziedzicach, który realizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie dopasować do Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Czechowicach-Dziedzicach zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przetransportować poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój problem! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o wypełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy pojazdu wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Czechowicach-Dziedzicach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie tylko aplikacja dla przedsiębiorców. Dla mnie - osoby prywatnej - znaleźli super skup kabli samochodowych w Czechowicach-Dziedzicach - jestem miło zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doskonała rzecz! Wygodnie i szybko wyszukali dla mnie skup kabli w Czechowicach-Dziedzicach, który wziąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został dokładnie obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Czechowicach-Dziedzicach, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem tani skup kabli miedzianych w Czechowicach-Dziedzicach!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon