Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Szczecinie

Sprawdzanie cen w aplikacji WasteMaster.

Sprawdzenie cen odpadów w aplikacji WasteMaster jest bardzo praktyczne, ponieważ każdy skup ma swoją cenę, a za pomocą aplikacji można w jednym miejscu sprawdzić wszystko dokładnie. Wytypowanie najlepszej opcji na utylizację odpadów drewnianych w mieście Szczecin z kilku zajmuje parę minut. Użytkownicy widzą, że różnice w cenach zależą od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku odpadów.

Jak wykorzystuje się materiały uzyskane w trakcie recyklingu odpadów drewnianych w mieście Szczecin?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Szczecin odbywa się głównie przy ponownym wykorzystaniu ścinki i zrębki. Można je wykorzystać jako materiał grzewczy, ozdobny lub odżywczy w branży ogrodniczej. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą być wykorzystane do produkcji mebli albo w konstrukcjach różnego rodzaju. Zastosowanie odpadów drzewnych jest wszechstronne i obejmuje również rolnictwo.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Szczecinie
Drewno poprodukcyjne
3500 kg
Drewno poprodukcyjne
Błonie
Drewno poprodukcyjne
9500 kg
Drewno poprodukcyjne
Kożuchów
Drewno odpady wielkogabarytowe
2000 kg
meble, zabudowy, Drewno odpady wielkogabarytowe
Józefosław
Drewno budowlane
4000 kg
deski, szaluki
Lębork
Drewno poprodukcyjne
6000 kg
Bielsko-Biała
Drewno odpady wielkogabarytowe
800 kg
Drewno odpady wielkogabarytowe, meble, zabudowy
Otwock
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Szczecinie
Mirosławiec
ATF Sp. z o.o. Sp.K.
Skwierzyna
ELEKTROSYSTEM Sp. z o.o. Sp.K.
Koszalin
SURIMET E.Tankiewicz, W.Biegańska, M.Biegański Sp.J.
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Owińska
EKOPOZ Sp. z o.o.
Bolechowo
PRESSEKO Sp. z o.o.
Szczecin
Inne, popularne kategorie odpadów

Klasyfikacja do odpadów.

Recykling odpadów drewnianych w Szczecinie obejmuje przede wszystkim trociny i zrębki powstające jako efekt uboczny pracy w tartaku. Skupowane są również: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drzewo uzyskane w wyniku rozbiórki różnych obiektów.

Kategorie odpadu drewna.

Odpady rozdzielone są na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy które umożliwiają odbiór odpadów podane są w aplikacji WasteMaster.

Skup przyjmujący drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Szczecinie oferowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Co zaliczamy do odpadu.

Odpady są precyzyjnie sklasyfikowane w każdym skupie. Do grupy tej nie zaliczają się wyroby, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje szczegółowo, co wlicza się do odpadów z tej kategorii, a czego do skupu oddawać nie należy.

Opłaty związane z aplikacją WasteMaster.

Dodając ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Szczecinie do aplikacji WasteMaster można to zrobić bezpłatnie. Klienci indywidualni robią to zawsze nieodpłatnie. Klienci biznesowi mogą natomiast dodawać oferty bezpłatnie albo zdecydować się na wersję płatną, 99 złotych miesięcznie.

Jakie firmy realizują recykling odpadów drewnianych w Szczecinie?

Za skup odpowiadają firmy zajmujące się odbiorem odpadów, jakie następnie można wykorzystać w przemyśle. Są to też firmy dostarczające klientom materiały drzewne po wycince i obróbce w tartakach. Firmy te zajmują się zarówno skupem odpadów, jak i sprzedażą produktów drzewnych po obróbce.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Dominik
Sprzedajemy złom stalowy z jakiego można korzystać w wielu przedsiębiorstwach. Klientów pozyskiwaliśmy z najbliższego otoczenia. Natomiast sporo się zmieniło, gdy wpisaliśmy się do aplikacji. Teraz zgłaszają się do nas klienci nawet z całej Polski.
Nadia
Bardzo podoba mi się to, że wszystkie odpady są tutaj pogrupowane. Dzięki temu jako właściciel skupu mogę szybko zorientować się w tym, czego potrzebuję i w parę chwil nawiązać kontakt ze sprzedającymi.
Arkadiusz
W nszym parku maszynowym mamy nowoczesne maszyny. Obrabiamy nimi dowolny złom. Teraz wszyscy klienci z całej Polski mogą się tego dowiedzieć z aplikacji. To nasz atut i w wastemaster mogliśmy się zareklamować.
Ryszarda
Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.
Eryk
Mój syn postanowił wyrzuci [...]