Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Szczecinie

Jak wyjaśnić termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Szczecin?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, utylizacja odpadów medycznych w Szczecinie obejmuje ich 100% unieszkodliwienie. Odbywa się to w ramach wytycznych, obecnych w treści rozporządzenia Ministra Zdrowia z 2002 roku.

Klasyfikacja odpadu.

Odpadami tego rodzaju są różnego rodzaju odpady, które powstają w trakcie prowadzenia prac z zakresu działalności naukowej, laboratoryjnej, weterynaryjnej, aptecznej czy kosmetycznej, a także diagnostyki medycznej. Odpady zastosowania odpowiednich środków ostrożności w czasie procesu ich utylizacji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Szczecinie
Pozostałe odpady medyczne
5000 kg
Pozostałe odpady medyczne
Siemiatycze
Pozostałe odpady medyczne
6000 kg
Pozostałe odpady medyczne
Łomianki
Odpady medyczne
5500 kg
Odpady medyczne
Miastko
Pozostałe odpady medyczne
6000 kg
Pułtusk
Pozostałe odpady medyczne
5500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Janów Lubelski
Odpady medyczne
8000 kg
Nowy Dwór Mazowiecki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Szczecinie
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Będzino
Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Zielona Góra
Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami RYMED S.C. Ryszard Psiuk, Marcin Krzywicki
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Szczecin
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego rodzaju przedsiębiorstwa oferują wśród swoich usług utyliazcję odpadów medycznych w Szczecinie?

Firmy oferujące utylizację odpadów medycznych w Szczecinie to podmioty wyspecjalizowane w prowadzeniu w tego typu działalności gospodarczej. Posiadają one kompetentny zespół pracowników, jak również najlepszy sprzęt.

Typy firm wytwarzających odpad.

Placówkami, które generują najwięcej odpadów, są wszelkiego typu laboratoria diagnostyczne, ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, jak również przychodnie weterynaryjne, a także placówki prowadzące działalność medyczną bądź naukową.

Jak konkretnie odbywa się odbiór odpadów medycznych w mieście Szczecin od klientów?

Bezpieczny odbiór odpadów medycznych w Szczecinie przez przedsiębiorstwa, realizowany jest wyłącznie w specjalnych workach i pojemnikach, przeznaczonych do tego celu. W pojemnikach koloru czerwonego składowane są najbardziej niebezpieczne odpady. W workach koloru żółtego znajdują się mniej niebezpieczne odpady. Z kolei worki w innym kolorze służą do segregowania między innymi pościeli czy narzędzi chirurgicznych.

Kilka kategorii odpadu w aplikacji WasteMaster.

Zaprojektowana przez nas internetowa aplikacja WasteMaster dzieli odpady na kilka różnych kategorii. Zostały one podzielone na odpady medyczne, odpady weterynaryjne, odpady farmaceutyczne, inne odpady.

Wybór najlepszej firmy.

Wybierając ofertę odbioru odpadów medycznych w Szczecinie warto wziąć pod uwagę doświadczenie konkretnej firmy. Można przeanalizować także umieszczony na jej stronie internetowej cennik

Skuteczne unieszkodliwienie odpadu.

Przetwarzanie odpadów ma na celu ich całkowite unieszkodliwienie. Odbywa się to w spalarni odpadów. Cały proces musi być realizowany zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Przetwarzanie odpadów polega na ich termicznym przekształcaniu, autoklawowaniu, przetwarzaniu mikrofalowym bądź dezynfekcji chemicznej.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Rafał
Mój syn postanowił wyrzucić stary sprzęt z domu. Trochę się tego nazbierało i szczerze mówiąc nie mieliśmy pojęcia, gdzie to zawieźć. Na szczęście syn znalazł apke i korzystając z niej wszystko zostało ogarnięte w parę minut.
Teodor
Miałem na sprzedaż sporo kruszywa ciężkiego. Nikt w okolicy nie chciał go zabrać. Ja nie miałem tego jak przewieźć. Z poziomu aplikacji znalazłem najbliższą firmę i mogłem wszystko szybko załatwić.
Sylwester
Skup złomu elektronicznego z jakim współpracowałem przeniósł swoją siedzibę. Myślałem, że będę mieć problem ze znalezieniem nowych kontrahentów. Ale wtedy dowiedziałem się o WasteMaster i mam już nowe, zaufane miejsce.
Klaudyna
Bardzo zależało nam na tym, by wreszcie znaleźć firmę, która złom z naszego zakładu będzie odbierać o czasie. Wobec tego cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą wyszukaną w apce.
Sylwester
Od dawna prowadzę firmę tr [...]