Szczecin - recykling ubrań i tekstyliów | WasteMaster

Recykling tekstyliów w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Jaki koszt należy ponieść za dodanie ogłoszenia dotyczącego usługi recyklingu ubrań w Szczecinie za pomocą aplikacji WasteMaster?
Umieszczenie zapytania na recykling odzieży w Szczecinie w naszej aplikacji WasteMaster nie jest związane z żadnym kosztem. Nie pobierzemy od Ciebie opłaty także za wsparcie przydzielonego do Ciebie Opiekuna Klienta i wykonanie przez niego analizy rynku oraz wysłanie do Ciebie najatrakcyjniejszych ofert.
Wykonywanie usługi recyklingu ubrań w Szczecinie przy pomocy aplikacji.
Wszystkimi zagadnieniami technicznymi, związanymi z samą usługą recyklingu odzieży w Szczecinie zajmie się nasz Opiekun Klienta. Ustali on ze stronami termin odbioru, wszelkie wymagania techniczne jak i logistyczne, tak aby ograniczyć Twoje zaangażowanie w sprawę do minimum. Sam odbiór odbywa się na wcześniej ustalonych warunkach, w zależności od sytuacji i ilości odpadu, przy pomocy kontenerów, busów lub samochodów ciężarowych.
Jakie są minima logistyczne dla recyklingu odzieży w Szczecinie?
Wiele firm stosuje własne limity dotyczące odpadów dlatego najlepiej zamieścić ogłoszenie w naszej aplikacji, a nasz Opiekun klienta zweryfikuje czy możemy zaproponować usługę recyklingu tekstyliów w Szczecinie na wskazaną ilość odpadu. Warto wskazać, iż większość firm przyjmuje za minimum logistyczne 1 tonę.
Stare ciuchy, ścinki materiału a może obuwie? Nie ma to znaczenia! W nasze aplikacji znajdziesz skup odpadów tekstylnych w Szczecinie dla każdego z tych odpadów! Wiele osób ma problem ze zdefiniowaniem odpadów tekstylnych.
Za odpady tekstylne wiele osób uważa wyłącznie ubrania, jednak to nie jedyne rzeczy, które można do nich zaliczyć. Wśród tej kategorii odpadu, możemy wymienić bez problemu również różnego typu ścierki (jak przykładowo do mycia podłóg czy wycierania kurzu), różnego rodzaju torby, firany, buty, materiały ze samochodów czy różnego rodzaju pokrycia podłogowe. Jest to kategoria odpadów, która często zwiększa swój zakres, ze względu na coraz to nowe rzeczy produkowane z użyciem różnego rodzaju materiałów tekstylnych. Wyróżnia się 3 grupy odpadów tekstylnych. Pierwsza grupa to odpady czyste (odzież, firany, zasłony, inne tekstylia domowe, pozostałości poprodukcyjne). Druga grupa to odpady zabrudzone. Te już wymagają odkażania chemicznego lub biologicznego (dywany, wykładziny, tekstylne elementy samochodów). Do trzeciej grupy należy zaliczyć odpady medyczne.
Jakie czynności trzeba wykonać, aby zamówić usługę recyklingu odpadów tekstylnych w Szczecinie za pomocą aplikacji WasteMaster?
Nasza firma postawiła sobie bardzo ważny cel, a mianowicie dążenie do skonstruowania mechanizmów, które przełożą się na optymalne uproszczenie procedury zamawiania usługi odbioru różnego rodzaju odpadów, oczywiście w tym także odpadów tekstylnych. Oferujemy rozwiązanie, które pozwoli zamówić usługę recyklingu ubrań w Szczecinie z *#*zastosowaniem|użyciem*#* jednej z dwóch możliwych dróg. Recykling tekstyliów w Szczecinie zamówisz przez kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy, który podczas Waszej rozmowy doprecyzuje wszystkie niezbędne kwestie. Pozyska do Ciebie istotne informacje, a więc: lokalizacje odpadu i jego ilość. Gdy już wszystko będzie dla niego jasne, przypisany do Ciebie konsultant przekaże Ci najlepsze oferty z Twojego regionu. W sytuacji Twojego zainteresowania, Opiekun Klienta zamówi usługę w Twoim imieniu. Możesz także wybrać drugą metodę, która polega na samodzielnym wyszukaniu ofert przy pomocy strony internetowej mamodpad, czyli tej, na której teraz jesteśmy. W górnej części strony znajduje się formularz, który należy wypełnić. Uzyskane za jego pośrednictwem informacje przyczynią się do tego, że z łatwością wyszukasz interesujące propozycje. Wystarczy wcisnąć przycisk „Szukaj usługi”. Wówczas zostaną wybrane takie oferty, które spełnią zapisane przez Ciebie kryteria. Jest to fantastyczny sposób na rozwiązanie problemu, a także zaoszczędzenie cennego czasu.
Najistotniejsze informacje dotyczące kosztów związanych z recyklingiem odpadów tekstylnych w Szczecinie. Ile należy zapłacić za recykling tekstyliów w Szczecinie?
Nie jest łatwo udzielić odpowiedzi na tak postawione pytanie, ponieważ ceny za recykling tekstyliów w Szczecinie zależą od wielu różnych parametrów. Na koszt skupu odpadów tekstylnych w Szczecinie wpływa w szczególności miejsce odbioru odpadów, a także ilość odpadów oraz zanieczyszczeń. Warto jednak powiedzieć, że ceny mogą wynosić 600 złotych, a nawet znacznie więcej.
Ile czasu trwa wykonanie usługi, jaką jest recykling ubrań w Szczecinie?
Recykling odpadów tekstylnych w Szczecinie odbywa się w określonych przez konsultanta warunkach. Natomiast czas realizacji usługi uzależniony jest od wielu różnych czynników, takich jak na przykład lokalizacja, ilość odpadów i dostępność zamówionego środka transportu. Poza elementami wiadomego pochodzenia mogą zdarzyć się też sytuacje losowe, które wydłużą termin wykonania usługi. Najczęściej jest jednak tak, że usługa świadczona jest w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia na usługę.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?
19-09-2022
Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?

Tekstylia – co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jakie tekstylia można oddać do utylizacji? Tekstylia to wszelkie surowce, z których można wyprodukować tkaniny. Jak wiadomo te po ...

Więcej -->
Jak utylizować tekstylia?
19-09-2022
Jak utylizować tekstylia?

Recykling tekstyliów to temat, który zyskuje na czasie, ponieważ każdy z nas generuje odpady tekstylne. Warto sobie uświadomić, że sama uprawa bawełny kosztuje wiele tysięcy lit...

Więcej -->
Co zalicza się do tekstyliów?
18-09-2022
Co zalicza się do tekstyliów?

Każdy z nas posiada w domu tekstylia. Przykłady tego typu wyrobów możemy znaleźć niemal wszędzie, również we własnym domu czy mieszkaniu: zasłony, pościel, poduszki, ręczniki, d...

Więcej -->
Jak segregować tekstylia?
18-09-2022
Jak segregować tekstylia?

Każdy z nas ma w swoim domu tekstylia. Co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jak je segregować? Już podpowiadamy! Do tekstyliów zaliczamy wszelkie materiały, z których jesteśmy w s...

Więcej -->
Co to znaczy wyroby tekstylne?
17-09-2022
Co to znaczy wyroby tekstylne?

Każdy z nas w swoim domu posiada różne tekstylia. Przykłady można byłoby mnożyć: ubrania, dywaniki, ręczniki, zasłony, pościel, akcesoria typu torebki, wstążki, gumki. Ale czym ...

Więcej -->
Co to jest odpad tekstylny?
17-09-2022
Co to jest odpad tekstylny?

Odpady tekstylne to wszelkie przedmioty wykonane z tkaniny lub dzianiny, które nie nadają się do użytkowania (a więc odpadem tekstylnym nie będzie odzież używana! chyba że już b...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wyobrażam sobie, by nie korzystać z użytecznych narzędzi, dzięki jakim możemy lepiej funkcjonować. Dlatego cieszę się, że mogliśmy skorzystać z aplikacji i jako pośrednicy od gospodarowania odpadami szybko nawiązywać nowe relacje. I będziemy to robić nadal!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to prawdziwa odpowiedź na problemy rynku odpadowego. Teraz wreszcie wszyscy recyklerzy są w jednym miejscu. Jest to korzystne zarówno dla nas, dla klientów, jak i dla pośredników. Wszystkie strony mogą szybko i łatwo się komunikować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Słyszałam, że WasteMaster ma być przetłumaczona na inne języki. To świetne info! Współpracujemy również z klientami z zagranicy i jestem pewna, że teraz lista kontrahentów się poszerzy, a dotychczasowi klienci docenią funkcjonalności narzędzia.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem problem z firmami z branży obrotu odpadami. Co do tego gdzie je znaleźć i jak sprzedać. WasteMaster dla mnie, jako pośrednika w obrocie odpadami okazało się to idealne rozwiązanie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Korzystam z WasteMaster od [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?
20-09-2022
Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?

Branża odpadowa cały czas się rozwija, szukając nowych sposobów na utylizację oraz recykling. Jednym z bardziej problematycznych tematów są tekstylia. Czy wszystkie materiały po...

Więcej -->
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?
20-09-2022
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?

Prowadzisz szwalnię i przyszedł moment, że nie wiesz, co zrobić z tymi wszystkimi ścinkami materiałów? Czy możesz je po prostu wyrzucić do kontenera? Kto przyjmuje tego typu odp...

Więcej -->
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?
19-09-2022
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?

Odpady tekstylne to jedne z pierwszych rodzajów odpadu, jakie człowiek zaczął produkować. W dzisiejszych czasach udoskonaliliśmy sposoby na ich utylizację, a także wiemy, w jaki...

Więcej -->
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?
13-09-2022
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?

Ludzkość produkuje ogromne ilości odpadów tekstylnych. Tapicerki, ubrania, torebki, ręczniki, gumki do włosów, pościel, dywany, meble – to tylko jedne z wielu tekstyliów, które ...

Więcej -->
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?
05-02-2022
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do skupu odpadów tekstylnych? Przy oddawaniu do skupu odpadów tekstylnych, zgodnie z ustawą o odpadach, niezbędne jest wystawie dokumen...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat