Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Szydłowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało zaznaczone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz wprowadzać numeryczne oznaczenia olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi dyrektywami, wprowadziło klasyfikację wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w identyfikowaniu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy numery (wszystkie należą do grupy z nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście realizacji odbioru zużytego oleju w Szydłowcu: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Cena za litr oleju przepracowanego w Szydłowcu

Ciężko określić dokładnie cenę za litr oleju przepracowanego w Szydłowcu, ponieważ zależy ona od bardzo wielu czynników. Twoja lokalizacja, ilość olejów, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia, ale i aktualna stawka w rafinerii dla skupu tego typu odpadu w ilościach hurtowych. Dlatego koszt odbioru może się rozpinać cenowo od 4 zł/kg (za oleje zanieczyszczone, do których dolicza się utylizację) lub może być całkowicie za darmo w przypadku niewielkich ilości. Warto podkreślić, że 1 litr oleju to 0,8 kg. Także musi zostać przekazany w sposób: w szczelnych beczkach lub mauzerach. Aby wiedzieć więcej o cenach skupu oleju, skontaktuj się z WasteMaster lub wejdź na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeżeli jesteś osobą prywatną, firmy nie odbiorą od Ciebie np. oleju silnikowego. Ale nie martw się! Jeśli jesteś zainteresowany utylizacją oleju silnikowego w Szydłowcu możesz się zwrócić do lokalnych punktów typu PSZOK, stacji benzynowych czy warsztatów samochodowych. Jednak jeśli posiadasz większe ilości – zwróć się do nas, na pewno pomożemy Ci w wyborze najtańszego rozwiązania! Zapraszamy do korzystania z naszych usług – bez żadnych opłat zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Chcesz się dowiedzieć, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Szydłowcu?

Interesujesz Cię utylizacja olejów? Przeczytaj artykuł do końca i dowiedz się jak najkorzystniej zorganizować wywóz odpadów do skupu olejów przepracowanych w Szydłowcu. Musisz pamiętać, że nielegalne w Polsce jest wyrzucanie substancji tego rodzaju do kanalizacji czy środowiska. Oleje nie rozpływają się w wodzie, więc w momencie, kiedy dostałyby się do rzeki, mogłyby spowodować naprawdę ogromne szkody. Z tego powodu system prawny obliguje przedsiębiorców i osoby fizyczne do wywożenia tego rodzaju śmieci do skupów olejów przepracowanych w Szydłowcu. Kary za nieprzestrzeganie tych przepisów są bardzo bolesne - do 5 tys. zł grzywny, a nawet (w wyjątkowo skrajnych przypadkach zatruwania środowiska) do 5 lat więzienia. Aby dowiedzieć się, jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Szydłowcu, czytaj do końca!

Jakie rodzaje olejów przepracowanych od Ciebie odbierzemy?

Firma WasteMaster zajmuje się realizacją odbioru i wywozu tego rodzaju cieczy do skupów przepracowanych olejów w Szydłowcu. Na samym początku warto wspomnieć o tym, jakie odpady od Ciebie odbierzemy w ramach naszych usług. Zajmujemy się organizacją transportu następujących olejów: silnikowych, smarowych, przekładniowych, maszynowych, hydraulicznych oraz transformatorowych. Jeśli posiadasz oleje niewymienione wyżej – zachęcamy do konsultacji z naszymi pracownikami. Organizacja odbioru oleju przepracowanego w Szydłowcu to nasza główna działalność w związku z tym rodzajem odpadów. Dlatego jest dla nas niezwykle ważne, żeby dostarczyć satysfakcjonującej usługi na tym polu. Pamiętaj o tym, żeby precyzyjnie określić rodzaj swojej pozostałości, a w razie czego zalecamy rozmowę z konsultantem.

Co musisz wypełnić przed wywozem olejów do skupu?

Jednym z najważniejszych elementów, które musi spełnić każdy przedsiębiorca lub rolnik posiadający powyżej 75 ha ziemi, jest prowadzenie ewidencji odpadów w Bazie Danych Odpadowych. Służy ona kontrolowaniu produkowania śmieci, a także tego, jak są one utylizowane. Wszyscy z kolei (również osoby prywatne) są zobowiązani do uzupełnienia Karty Ewidencji Odpadów, stanowiącej prawną podstawę w razie kontroli. Kolejną ważną rzeczą jest Karta Przekazania Odpadu, która zawiera najważniejsze dane o Twojej pozostałości i dzięki niej kierowca firmy transportowej może legalnie odebrać olej przepracowany w Szydłowcu. We wszystkich z tych dokumentów, konieczna jest znajomość kodów, które wprowadzisz chociażby do KPO.

Jakie usługi oferuje WasteMaster?

WasteMaster przede wszystkim służy zoptymalizowaniu całego procesu gospodarowania odpadami. Zależy nam na jak najsprawniejszym odbiorze oleju przepracowanego w Szydłowcu (oczywiście z Twojej okolicy) i przekazaniu go skupom, tak by płyny w zależności od składu, mogły wrócić do obiegu. Zatem udzielimy Ci darmowej wyceny olejów oraz przygotowanie listy skupów przepracowanego oleju w Szydłowcu, które będą dla Ciebie jak najbardziej korzystne. Nasi specjaliści, podczas określania kosztów wywozu, biorą pod uwagę najróżniejsze zmienne, a także znajomość rynku odpadowego. Do każdego zamówienia zostaje przydzielony Twój indywidualny Opiekun Klienta, który koordynuje Twoje zlecenie, dodaje je do naszej Giełdy Odpadów oraz służy Ci pomocą na każdym poziomie naszej współpracy. Otrzymasz wsparcie nawet przy kwestiach formalnych, takich jak BDO. Możesz kompletnie zaufać naszym pracownikom – zorganizują dla Ciebie odbiór zużytego oleju w Szydłowcu w całkowicie profesjonalnych warunkach!

Koszt usług WasteMaster

Ile zapłacisz za usługi świadczone przez WasteMaster? Absolutnie nic! Innowacyjność naszych działań polega również na tym, że nie pobieramy opłat za pomoc, której Ci udzielamy. Reasumując: wycena Twojego przepracowanego oleju, znalezienie dla Ciebie skupów przepracowanego oleju w Szydłowcu, pomoc w obsłudze aplikacji, rozmowy telefoniczne czy wsparcie Opiekuna Klienta – to wszystko jest całkiem za darmo. Wynika to z naszych wewnętrznych celów – chcemy w jak najbardziej efektywny sposób uprościć klientom obrót odpadami. Jest to bardzo rozwinięta gałąź handlu w Polsce, dlatego wymaga ona usprawnień. Dzięki nam nie zmarnujesz czasu na wyszukiwanie skupów zużytych olejów, a także otrzymasz pewność, że wybrałeś najlepiej, jak to było możliwe.

Jak zamówić odbiór oleju przepracowanego w Szydłowcu?

Odbiór zużytego oleju w Szydłowcu możesz zamówić dwojako. Pierwszy z nich obejmuje rozmowę z naszym konsultantem (telefon znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię usługę), który na podstawie Twoich preferencji zamieści ogłoszenie dotyczące Twojego zlecenia na naszej aplikacji. Następnie w zależności od Twoich wymagań, będzie monitorował ofertę i przekazywał Ci drogą mailową najkorzystniejsze ogłoszenia. Ten sposób poleca się dla osób, które pewniej czują się, rozmawiając z konsultantem. Drugim sposobem na zrealizowanie odbioru zużytego oleju w Szydłowcu z naszą pomocą, jest samodzielne użycie aplikacji, którą znajdziesz pod linkiem: https://app.wastemaster.pl/. Musisz sam dodać ogłoszenie, podając dane swojego odpadu. Nie sprawia to jednak, że nie udzielimy Ci kompleksowej pomocy, jak w pierwszej opcji. Twój Opiekun Klienta będzie wciąż monitorował Twoje ogłoszenie, a także będzie kierował do Ciebie wartościowe oferty wywozu i skupu. W obu przypadkach bierze on udział przy finalizowaniu procesu i ustalaniu terminów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości związane z zamawianiem odbioru zużytego oleju w Szydłowcu – skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie myślałam, że tak szybko uda mi się zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Szydłowcu, przy współpracy z WasteMaster. Usługa jest bezpłatna, więc z początku byłam sceptyczna. Jednak teraz już wiem, że wpełniają swoje zobowiązania bardzo rzetelnie, na pewno do nich wrócę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Aplikacja od WasteMaster jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Nawet jeśli nie jesteśmy biegli w technologiach, to i tak nie powinna sprawiać problemów. Z jej pomocą dowiedziałem się, jaki jest przekrój cen za litr oleju przepracowanego w Szydłowcu. Bardzo użyteczne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałam sprawnie znaleźć rzetelne informacje z zakresu cen za litr oleju przepracowanego w Szydłowcu, więc wykonałam telefon do WasteMaster. Naprawdę kilka minut i już wiem wszystko - polecam korzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nowoczesna usługa, która przyda się każdemu zabieganemu przedsiębiorcy. Dzięki nim znalazłam skup przepracowanego oleju w Szydłowcu, z którym nawiązałam współpracę i robię to do dziś. Polecam niezmiernie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie miałem kiedy zorganizować utylizacji oleju silnikowego w Szydłowcu, dlatego cieszę się, że miałem możliwość zlecenia tego zadania komuś innemu. WasteMaster bez pobierania opłat znajduje naprawdę wartościowe oferty - chyba nie trzeba mówić nic więcej!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon