Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Kozienicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało zaznaczone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz wprowadzać numeryczne oznaczenia olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi dyrektywami, wprowadziło podział wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w identyfikowaniu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy numery (wszystkie należą do grupy z nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście organizacji odbioru zużytego oleju w Kozienicach: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Co wpływa na cenę za litr oleju przepracowanego w Kozienicach?

Nie jest łatwo określić jak będzie dokładnie wyglądała cena za litr oleju przepracowanego w Kozienicach. Na jej wysokość wpływa sporo zmiennych. Twoje oddalenie od miejsca utylizacji, ilość oleju, jego typ oraz to, w jakim stopniu jest zanieczyszczony i będzie wymagał filtracji. Także cena, jaką poda rafineria danemu skupowi, ma wpływ na jego wewnętrzny cennik. Przykładu nie trzeba szukać daleko: za zanieczyszczony olej zapłacimy ok. 4 zł/kg, podczas gdy za zwykły, silnikowy tylko 1 zł/kg. Rozbieżność jest widoczna. Warto pamiętać, że 1 l oleju to około 0,8 kg. Chcesz dowiedzieć się więcej o cenach? Zajrzyj na naszą stronę (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego) lub zadzwoń do nas! Jeżeli jesteś osobą fizyczną musisz się liczyć z tym, że firmy wywozowe raczej nie odbiorą od Ciebie oleju. Dlatego jeśli chcesz przekazać do utylizacji olej silnikowy w Kozienicach, warto zrobić research, czy okoliczne stacje paliw, PSZOK-i czy warsztaty samochodowe go nie przyjmą. W razie jakichkolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami. Nie marnuj czasu i zoptymalizuj swoje zarządzanie gospodarką odpadową już dziś!

Co od Ciebie wywieziemy?

WasteMaster zajmuje się organizacją odbioru oleju przepracowanego w Kozienicach, ale nie jest to tylko olej silnikowy. Odbieramy także te smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne oraz transformatorowe. Jeśli posiadasz inny rodzaj lub nie jesteś pewien, jakim olejem dysponujesz - zadzwoń do nas - spróbujemy Ci pomóc! Nie zapomnij o tym, że skupy olejów przepracowanych w Kozienicach muszą dostać dobrze zabezpieczony, szczelny ładunek. Oprócz tego, nieistotne jakim rodzajem dysponujesz, musisz wypełnić parę dokumentów, w zależności od tego, czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, także BDO. Istotną informacją dla skupów jest także poziom zanieczyszczenie Twoich odpadów, ponieważ wpłynie on na ostateczną cenę wywozu i utylizacji.

W jaki sposób można zamówić odbiór oleju przepracowanego w Kozienicach?

Zamówienie odbioru zużytego oleju w Kozienicach może się odbyć na dwa sposoby. Z jednej strony możesz wykorzystać wariant telefonicznej lub skorzystania z naszej aplikacji. Jeśli wybierzesz pierwszy sposób, musisz wyszukać interesującą Cię usługę na naszej stronie, tam znajdziesz numer do konsultanta. Podczas rozmowy telefonicznej musisz podać mu najistotniejsze informacje o Twoich olejach. On w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie dotyczące np. odbioru zużytego oleju w Kozienicach na naszej aplikacji. Następnie poinformuje Cię o korzystnych ofertach, mając na uwadze Twoja korzyść. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne użycie aplikacji - musisz sam zamieścić ogłoszenie (aplikację znajdziesz pod tym linkiem: https://app.wastemaster.pl/). Następnie z góry przydzielony Opiekun Klienta będzie przekierowywał do Ciebie najlepsze oferty. W każdym z wymienionych przypadków będzie on także finalizował proces oraz ustalał termin przeprowadzenia usługi (w oparciu o Twoje preferencje oraz dyspozycyjność firmy wywozowej). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze realizacji odbioru zużytego oleju w Kozienicach - zadzwoń do WasteMaster!

Jakie usługi oferuje WasteMaster?

WasteMaster przede wszystkim służy zoptymalizowaniu całego procesu gospodarowania odpadami. Zależy nam na jak najsprawniejszym odbiorze oleju przepracowanego w Kozienicach (oczywiście z Twojej okolicy) i oddaniu go skupom, tak by płyny w zależności od składu, mogły wrócić do obiegu. Zatem udzielimy Ci darmowej wyceny olejów oraz przygotowanie listy skupów przepracowanego oleju w Kozienicach, które będą dla Ciebie jak najbardziej korzystne. Nasi specjaliści, podczas szacowania kosztów wywozu, biorą pod uwagę najróżniejsze elementy, a także znajomość rynku odpadowego. Do każdego zlecenia zostaje przydzielony Twój personalny Opiekun Klienta, który czuwa nad Twoim zleceniem, dodaje je do naszej Giełdy Odpadów oraz służy Ci pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Otrzymasz wsparcie nawet przy kwestiach formalnych, takich jak BDO. Możesz całkowicie zaufać naszym pracownikom – zrealizują dla Ciebie odbiór zużytego oleju w Kozienicach w całkowicie profesjonalnych warunkach!

Jakich kwestii formalnych musisz dopełnić?

Nie zapominaj, że zarówno firmy, jak i rolnicy zarządzający gospodarstwem większym niż 75 ha, muszą być zarejestrowani w BDO. Baza Danych Odpadowych służy kontrolowaniu ilości wytworzonych odpadów oraz monitorowaniu tego, w jaki sposób są utylizowane. Kolejną ważną rzeczą jest przekazanie KPO kierowcy, który zabiera Twoje przepracowane oleje. Tam zamieszczasz najważniejsze informacje o olejach, jego kod, ilość, rodzaj etc. Jeśli jesteś rolnikiem, który posiada niewielkie gospodarstwo – do odbioru oleju przepracowanego w Kozienicach potrzebne jest jedynie oświadczenie o zwolnieniu z obowiązku prowadzenia ewidencji w BDO. Kolejnym niezbędnym dokumentem jest KEO – Karta Ewidencji Odpadu, która jest Twoją podstawą prawną legalności procesu wywozu i utylizacji olejów. Jest to druk, który w razie kontroli należy pokazać odpowiednim służbom.

Wiemy jak najefektywniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Kozienicach!

Masz serwis samochodowy? A może Twój zakład produkcyjny wytwarza dużo zanieczyszczonego oleju? Jeśli tak, to ten tekst powinien Cię zainteresować! Na samym początku trzeba zaznaczyć, że ciecze tego rodzaju muszą być wywożone do właściwych skupów olejów przepracowanych w Kozienicach. Tam zostaną oczyszczone, przetworzone, zneutralizowane bądź recyklingowi. Musisz wiedzieć, że nielegalnym jest wylewanie olejów do kanalizacji lub do środowiska naturalnego. Jest to ekstremalnie szkodliwe dla fauny, flory i człowieka. Dodatkowo jest to zakazane z punktu widzenia systemu prawnego. Za zaśmiecanie środowiska, może zostać nałożona kara do 5 tys. zł, ale i nawet kara pozbawienia wolności do 5 lat. Najkorzystniejszym rozwiązaniem (i jedynym słusznym) jest przewóz płynów do skupu olejów przepracowanych w Kozienicach. Aby dowiedzieć się, jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Kozienicach, doczytaj artykuł do samego końca!

Jakie mamy cele? Ile zapłacisz za nasze usługi?

Nadrzędnym dążeniem naszej firmy jest jak największa optymalizacja obrotu odpadami. Im szybciej przekażesz oleje do skupu, tym szybciej one dostaną pieniądze i rozpoczną zabiegi ich przetwarzania. Zależy nam na jak najefektywniejszym uporządkowaniu tego procesu - temu także służy kompleksowe ukazanie lokalnej mapy skupów przepracowanego oleju w Kozienicach. A ile zapłacisz? Absolutnie nic! Nasze usługi są innowacyjne również dlatego, że bez pobierania opłat optymalizujemy gospodarkę odpadową naszych klientów. Nie zapłacisz ani z aplikację ani za pomoc z BDO ani za wsparcie Opiekuna Klienta. Zaoszczędzisz z nami mnóstwo czasu - możemy to śmiało obiecać!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Odkąd współpracuję z tą firmą, odbiór oleju przepracowanego w Kozienicach to żadna trudność. Za darmo wyceniają moje oleje silnikowe i podsyłają ciekawe oferty. Naprawdę opłaca się korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Niezwykle wartościowa usługa - normalnie nie mam czasu na zajmowanie się organizacją odbioru oleju przepracowanego w Kozienicach. Ze wsparciem od WasteMaster mogę w spokoju zająć się swoim przedsiębiorstwem, a gospodarowanie odpadami mogę zostawić profesjonalistom.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że przeprowadziłam utylizację oleju silnikowego w Kozienicach właśnie z WasteMaster. Mam pewność, że wybrałam najlepiej i dowiedziałam się naprawdę dużo o cenach na rynku odpadowym!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bez pobierania opłat zorganizowali dla mojego warsztatu odbiór oleju przepracowanego w Kozienicach. Wiem, że zmarnowałabym dużo czasu na szukanie dobrej oferty - a tutaj nic nie płacę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie miałem czasu na organizację utylizacji oleju silnikowego w Kozienicach, dlatego jestem zadowolony, że miałem możliwość zlecenia tego zadania firmie zewnętrznej. WasteMaster za darmo znajduje naprawdę wartościowe oferty - chyba nie trzeba mówić nic więcej!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon