Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Gdzie oddać stary olej?

Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko chęci i trochę wolnego czasu, aby rozwiązać problem.

Gdzie oddać olej? Chętnie pomożemy

Firmy, które generują duże liczby odpadu w postaci oleju przepracowanego, nie muszą już dłużej szukać punktu skupu. Wystarczy, że zgłoszą się do nas, a my zajmiemy się odbiorem ich starego oleju. Niezbędny jest tylko specjalny wpis do rejestru BDO (Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami).

Masz wpis do BDO i chciałbyś oddać przepracowany olej? Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji WasteMaster i bezpłatnie wycenisz swój odpad. Możesz skorzystać również z formularza dostępnego na stronie internetowej, a my złożymy Ci stosowną ofertę.

Jesteś przedsiębiorcą i nie posiadasz wpisu do BDO, a musisz pozbyć się starego oleju? Nie masz czasu na jeszcze więcej papierkowej roboty? Nic nie szkodzi, ponieważ nasza firma proponuje również tego typu usługę jaką jest wpis do rejestru BDO i związane z jego prowadzeniem formalności. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem.

Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi cennikami za olej przepracowany.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Nie mam firmy: gdzie oddać olej?

Osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej, mają mniejsze możliwości. W taki przypadku gdzie oddać stary olej? Najlepiej wyszukać w swojej okolicy najbliższy PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) i tam skierować się z posiadanymi odpadami.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że takie punkty mają swoje limity odpadów, które mogą przyjąć od jednego gospodarstwa domowego. Nie warto więc czekać z decyzją o utylizacji i podjąć ją jak najszybciej.

Copyright © 2022 Waste Master