Skup przepracowanego oleju w Radomiu

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zużyty olej aktualne ceny za 1 l w Radomiu

Osoby, które na bieżąco śledzą cennik skupu oleju przepracowanego w Radomiu, bardzo często zdają sobie sprawę, że widniejące na stronach internetowych wartości uległy dezaktualizacji. Dzieje się tak z wielu przyczyn, między innymi z powodu dynamicznie kształtującej się sytuacji politycznej, gospodarczej, ekonomicznej czy społecznej. Z uwagi na to cena za litr oleju przepracowanego w Radomiu może być inna każdego dnia. Aby ją poznać, wystarczy skorzystać z oferowanego przez nas formularza. To narzędzie internetowe, które jest w stanie szybko i efektywnie obliczyć najnowszą cenę za zużyty olej.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) od 0,4 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) od 0,6 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Dokumenty, które będą wymagane w sytuacji odbioru oleju przepracowanego w Radomiu to KPO (Karta Przekazania Odpadu) lub specjalne oświadczenie. KPO dotyczy wszystkich jednostek zobowiązanych do prowadzenia rejestru Bazy Danych o Odpadach (Firm oraz rolników z powierzchnią gospodarstwa przekraczającą 75 ha). Oświadczenie będą musieli wypełnić rolnicy posiadający gospodarstwa mniejsze niż 75 ha.

Wystawienie oferty na skup przepracowanego oleju w naszej giełdzie recyklingowej jest bezpłatne. Giełda odpadów WasteMaster pod tym względem jest w pełni darmowa. Co więcej, nie ponosisz też żadnych kosztów związanych z obsługą oferty przez naszego specjalistę. Przygotowanie przez naszego pracownika najlepszych ofert zagospodarowania odpadu, do niczego Cię nie zobowiązuje. Finalnie to od Twojej decyzji zależy czy transakcja dojdzie do skutku. Oczywiście skup przepracowanego oleju w Radomiu jest jedną z wielu usług recyklingowych, których można znaleźć w naszej aplikacji. Warto zapoznać się także z resztą naszych usług i znaleźć rozwiązania dla reszty zalegających odpadów.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż wysoki standard naszych usług zawsze jest dla nas priorytetem. Z tego względu, do każdego zapytania odnośnie odpadu czy usługi podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i starannością. W ramach naszych usług jesteśmy w stanie przygotować oferty dotyczące takich rodzajów zużytego przepracowanego oleju jak:

Przygotowani do transportu tego odpadu jest zbierzne z sposobem jego magazynowania. Przede wszystkim zużyty olej silnikowy w Radomiu musi być odpowiednio przechowywany, to znaczy w szczelnych i nieuszkodzonych pojemnikach jak mauzery czy beczki. W związku z tym, że przepracowany olej silnikowy jest odpadem niebezpiecznym, warto aby pojemniki były odpowiednio oznaczone, podpisane kodem odpadu oraz magazynowane w jednym miejscu. Często ustalone dla takiego odbioru jest minimum logistyczne w ilości 200 kg odpadu. Należy jednak pamiętać, że większe ilości umożlwiają osiągnięcie wyższej stawki za odpad.

Firmy współpracujące z nami w kwestii odbioru oleju przepracowanego w mieście Radom, posiadają specjalistyczny sprzęt jak i wykwalifikowaną kadrę. Popularność naszej platformy sprawia, że wiele przedsiębiorstw świadczących właśnie usługę odbioru przepracowanego oleju, jest zainteresowanych współpracą. Specjalnie w celu przekazywania dla klientów tylko najlepszych dla nich ofert powołaliśmy opiekun a Klienta, który dodatkowo będzie służył radą jak i czuwał nad całą realizacją usługi.

Ciekawym zagadnieniem jest skup przepracowanego oleju od rolnika. Wynika to z faktu, iż możemy spotkać dwie odmienne sytuacje z tym związane. W pierwszej rolnik posiada gospodarstwo o powierzchni mniejszej niż 75 ha. Dzięki temu nie jest zobowiązany do wpisu w programie Bazy Danych Odpadowych, a odpady od niego są odbierane na oświadczenie. W drugiej sytuacji rolnik posiada gospodarstwo większe niż 75 ha, wskutek czego jest zobowiązany do posiadania wpisu w programie Bazy Danych Odpadowych. W efekcie skup oleju przepracowanego w Radomiu od takiego rolnika nie różni się niczym niż skup od firmy.

Na cenę przepracowanego oleju silnikowego wpływa dużo czynników, jak na przykład ilość, jakość oleju, miejsce odbioru, aktualna stawka w rafinerii dla skupu tego rodzaju odpadu w dużych ilościach. W związku z tym ceny mogą się zmieniać od nawet bezpłatnego odbioru w sytuacji małych ilości do 0,30 zł za kg w przypadku większych odbiorów. Dzięki opublikowaniu oferty w aplikacji odpadowej WasteMaster uzyskasz szybko oraz sprawnie Kompletny przegląd aktualnych cen odbioru przepracowanego oleju w Radomiu. Przy tym jednocześnie dzięki naszemu opiekunowi klienta będziesz mógł zaoszczędzić czas, ponieważ to on wykona całą pracę związaną z ofertą.

Nasza firma umożliwia zlecenie utylizacji oleju silnikowego w Radomiu przez telefon. Odbywa się to w ten sposób, że nasz konsultant podczas rozmowy telefonicznej zada pytania z kwestionariusza, na podstawie których następnie umieści ogłoszenia w naszej aplikacji. Dzięki temu nasz doradca Klienta przeanalizuje rynek odpadowy i przedstawi najlepsze oferty na zagospodarowanie odpadu. Warto podkreślić, iż istnieje możliwość kontaktu ze strony naszego doradca a cele uzupełnienia jakiś brakujących informacji. Jeżeli któraś z ofert zostanie zaakceptowana, doradca poprowadzi resztę sprawy tak, aby zminimalizować bezpośrednie zaangażowanie klienta.

Przedstawiamy usługi, na które jesteśmy w stanie przygotować ofertę:

W katalogu odpadów znajduje się grupa 13- "oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grupy 05, 12 i 19)". Możemy tam znaleźć podział odpadu na:

Podanie z góry terminu odbioru odpadu nie jest prostym zadaniem. Termin zależny jest od wielu zmiennych, takich jak: lokalizacja, ilość odpadu, sposób przechowywania odpadu, okres w którym zgłaszany jest wywóz itp. Większość przedsiębiorstw realizujących usługę odbioru zużytego oleju w Radomiu wyznaczają termin 14 dni od zgłoszenia, jednak jest to zawsze zależne od indywidualnej sytuacji. Przykładowo mniejsze ilości oleju (załóżmy w okolicach 250 l.) są realizowane “przy okazji”, czyli gdy trasa na to pozwala. Terminy mogą ulec również znacznemu wydłużeniu w czasie końca roku, gdy dużo przedsiębiorstw pragnie pozbyć swoich odpadów, przed zaczęsciem nowego okresu ewidencyjnego.

Przed przyjęciem oferty warto wskazać, w jaki sposób jest przechowywany olej. Jest to bardzo ważne, jeżeli wywóz dotyczy oleju przechowywanego w beczkach. Część przedsiębiorst gwarantuje w tej sytuacji beczki na wymianę, co naturalnie należy ustalić wcześniej. Oczywiście będziesz mógł zapoznać się z informacją, jak firma zrealizuje odbiór, porównać opinie oraz dowiedzieć się więcej o niej. Ppowinieneś pamiętać jednak, że WasteMaster współpracuje wyłącznie z liderami rynku. Po wyrażeniu zgody na odbiór przepracowanego oleju w Radomiu nasz specjalista przedstawi przewidywany termin wykonania zlecenia. Rzecz jasna, wcześniej wskażemy Ci dokładny termin. Dodatkowo, w dniu odbioru, również będzie podjęty kontakt. Odbiór jest zawsze realizowany przez firmę posiadającą wymagane uprawnienia i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Całość operacji jest zależna od sposobu magazynowania przepracowanego oleju. Odbiór odbywa się w beczkach lub przy wykorzystaniu specjalistycznego auta asenizacyjnego (poprzez wypompowanie zużytego oleju). W zależności od sytuacji olej jest ważony na miejscu (specjalistyczne auta asenizacyjne posiadają wbudowaną wagę) lub w siedzibie firmy realizującej odbiór.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Radomiu, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Olej przepracowany – kod odpadu
02-09-2022
Olej przepracowany – kod odpadu

Czym jest kod odpadu? Jak go sprawdzić? Czy olej przepracowany posiada taki kod odpadu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Co jeszcze warto wiedzi...

Więcej -->
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2023
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2023

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master