Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Sosnowcu

Wymogi dotyczące firm.

Aby firma mogła zajmować się recyklingiem stali, musi spełniać odpowiednie normy. Ponadto musi dysponować specjalnie przystosowanym do składowania odpadów terenem. Przy odbiorze złomu konieczne jest posiadania odpowiednich pojazdów. Złom stalowy trafia na skup złomu, gdzie jest poddawany dalszej obróbce.

Podział w aplikacji WasteMaster

Nasza aplikacja jest przyjazna każdemu użytkownikowi. Jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Chcąc ułatwić Ci sprzedaż złomu, dokonaliśmy jego podziału na kategorie 2 poziomu. Wśród nich są m.in. złom stalowy N2, N7, N5 i N6, złom żeliwa, złom żeliwa mix, złom stalowy poprodukcyjny oraz złom żeliwny odpadowy.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Sosnowcu
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
4000 kg
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad, głębokotłoczny, N7N, głębokotłoczna, poprodukcja, BUNSHELINGS
Świebodzice
Złom żeliwny odpadowy
3500 kg
Złom żeliwny odpadowy
Czersk
Złom żeliwo maszynowe
7000 kg
Złom żeliwo maszynowe
Nowe Miasto Lubawskie
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
4500 kg
poprodukcja, do paczkowania, N2N, N2N, głębokotłoczna, Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
Wolsztyn
Złom stalowy N2
5000 kg
gruby, niewsad, Złom stalowy N2
Dzierżoniów
Złom stalowy N2
10000 kg
Złom stalowy N2, gruby, niewsad
Ząbkowice Śląskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Sosnowcu
Sosnowiec
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Sosnowiec
"Var-Mont" Sławomir Mularczyk
Sosnowiec
BSK RETURN S.A.
Sosnowiec
Cognor / Złomrex
Sosnowiec
EKO-STAL PAWEŁ MATUSIK
Sosnowiec
INTERSTAL KRZYSZTOF WRÓBEL
Sosnowiec
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak znaleźć skup złomu stalowego w Sosnowcu?

Recykling odpadu ma ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Dzięki niemu zmniejszamy ilość śmieci, jaka zanieczyszcza naszą planetę. Skup złomu stalowego w mieście Sosnowiec to oferta wielu firm, dzięki której możesz pobyć się niepotrzebnych przedmiotów wykonanych ze stali. W naszej aplikacji znajdziesz przedsiębiorstwa specjalizujące się w skupie złomu oferujące szeroki zakres usług.

Najlepsze firmy zajmujące się wywozem odpadu.

Kluczowe jest porównanie przynajmniej kilku ofert, aby poznać możliwości firm, zakres ich usług i oczywiście ceny. Najłatwiej i najszybciej zrobisz to przez naszą aplikację WasteMaster, gdzie znajdziesz bazę przedsiębiorców świadczących również odbiór złomu stalowego w Sosnowcu. Wybierz taką firmę, która spełnia większość (lub wszystkie) Twoich oczekiwań.

Koszt rejestracji i korzystania z aplikacji WasteMaster.

Możesz korzystać z WasteMaster za darmo, jeżeli jesteś osobą fizyczną. Osoba prowadząca działalność gospodarczą również ma możliwość korzystania z aplikacji bez żadnych dodatkowych opłat. Chcąc mieć jednak więcej opcji, warto zdecydować się na wariant rozszerzony płatny 99 zł miesięcznie.

Różnice w cenie.

Każda firma świadcząca odbiór złomu stalowego w Sosnowcu sama ustala cennik zgodnie z własnym uznaniem. Ceny złomu stalowego są więc bardzo różne. Cena jest ponadto uzależniona od kategorii złomu oraz jego ilości, jaką chcemy sprzedać. Nie bez znaczenia jest też długość współpracy, jeżeli jest ona dłuższa i stała, to cena może okazać się bardziej atrakcyjna.

Oferty wielu firm.

Wybierając skup złomu stalowego w mieście Sosnowiec, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim zakres świadczonych przez nią usług. Ważne są też cena, rodzaj skupowanego złomu, ewentualnie oferty specjalne dla stałych klientów.

Co można przekazać do firm zajmujących się usługą odbioru złomu stalowego w Sosnowcu?

Złom stalowy to bardzo ogólne pojęcie, które dotyczy wszystkich odpadów wykonanych ze stali. Firmy zajmujące się złomem stalowym mogą przyjmować dwa jego rodzaje w zależności od możliwości. Pierwszą grupę tworzy złom wsadowy o wymiarach 1500 x 500 x 500 mm, który bez problemu zmieści się w piecu hutniczym. Druga grupa to złom niewsadowy o wymiarach uniemożliwiający wsad do pieca. Aby było to możliwe, musi być wcześniej poddany obróbce.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Urszula
Mamy w fabryce dużo stali nierdzewnej, zarówno w kawałkach, jak i w wiórach. Wiedziałem, że musimy się tego pozbyć. Sprawdziłem kilka firm i wybrałem najlepszą ofertę. To było dla nas opłacalne!
Kazimierz
Podzielenie wszystkiego na kategorie odpadów było doskonałym rozwiązaniem. To umożliwia sprawną obsługę zarówno kupującym, jak i sprzedającym.
Aga
Działamy jako skup złomu żeliwnego od niedawna i chcieliśmy się wybić wśród konkurencji. Zamieściliśmy ogłoszenie w WasteMaster i od razu zauważyliśmy wzrost zainteresowania usługami.
Marek
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Gustaw
W urzędzie pocztowym od da [...]