Sosnowiec - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Sosnowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualne ceny elektrośmieci w Sosnowcu

Wiele firm przez lata odkłada elektrośmieci, które wymagają natychmiastowego zaużytkowania. Sprzęt ten można przekazać do recyklingu, ponieważ idealnie nadaje się on do ponownego przetworzenia. Pozyskane z niego surowce wtórne są bardzo wartościowe dla przemysłu. Właściciele przedsiębiorstw mogą przekazać elektrośmieci odpłatnie. Ważne jest, aby poznać ceny złomu elektronicznego w Sosnowcu. Tylko wówczas można z zyskiem sprzedać te odpady. Ceny złomu komputerowego w Sosnowcu można uzyskać za pomocą naszego formularza internetowego.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1336,5 zł netto
RAM - złote 170,3 zł netto
RAM - srebrne 147,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 16,8 zł netto
Warunki współpracy

Wciąż szukasz odpowiedzi na pytanie, gdzie oddać elektrośmieci w Sosnowcu? Teraz bardzo szybko pozbędziesz się problemu związanego z posiadaniem bezużytecznego zepsutego starego radia czy komputera! Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty! Co warto wiedzieć o odpadach należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Odpady elektryczne i elektroniczne oznaczane są skrótem ZSEiE i są to inaczej odpady elektroniczne w Sosnowcu. Co więcej, do kategorii takich odpadów zalicza się przede wszystkim nieużywane urządzenia elektroniczne, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Istotne jest to, że w tej kategorii mieści się sprzęt, który jest zasilany energią elektryczną bez względu na to, czy jest to prąd czy baterie. Z uwagi na to, tak ważny jest prawidłowy recykling elektrośmieci w Sosnowcu. Tego typu odpady mogą zawierać substancje, które są szkodliwe zarówno dla nas, jak i całego środowiska naturalnego. Na szczęście z roku na rok coraz większa część społeczeństwa zdaje sobie sprawę z ważności odpowiedniej utylizacji sprzętu AGD w Sosnowcu i nie tylko.

Czy za dodanie odpadów elektronicznych w Sosnowcu w aplikacji WasteMaster należy ponosić jakiś koszt?

Za dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Sosnowcu w aplikacji WasteMaster nie trzeba ponosić żadnych kosztów finansowych. Co więcej, w naszym narzędziu niezależnie od tego czy dokonasz całego procesu przy pomocy pracownika naszej firmy, czy też bezpośrednio w systemie działanie to jest bezpłatne. Dzięki temu wywóz elektrośmieci w Sosnowcu jest prosty i skuteczny! Ponadto, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie pobierzemy od Ciebie opłaty nawet za opublikowanie ogłoszenia w aplikacji. Dlatego z pewnością warto zdecydować się na naszą ofertę i uzyskać informacje, gdzie oddać elektrośmieci w Sosnowcu. Warto również sprawdzić, które przedsiębiorstwa są w stanie zaoferować nam usługę darmowego odbioru elektrośmieci w Sosnowcu.

Na czym polega odbiór elektrośmieci w Sosnowcu z aplikacją WasteMaster? Jak wygląda odbiór odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Nasza firma w działalności, którą prowadzi, chce przede wszystkim oferować najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego rodzaju odpadu. Zatem w ramach usługi dostępnej za sprawą aplikacji WasteMaster proponujemy odbiór elektrośmieci w Sosnowcu różnego rodzaju. Do tej grupy należą w szczególności urządzenia wielkogabarytowe, a więc: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, wentylatory, grzejniki elektryczne czy też sprzęt klimatyzacyjny. Natomiast małogabarytowe urządzenia elektroniczne przyjmowane w ramach tej usługi to przede wszystkim: frytkownice, tostery, żelazka, radia, zegarki, sprzęt hi-fi i wiele, wiele więcej. Warto podkreślić również fakt, że specjalistyczne firmy działające w tej branży dokonają również odbioru elektrośmieci w Sosnowcu takich produktów jak: wiertarki, maszyny do szycia, piły czy też narzędzia do spawania i wiele innych. Pamiętaj o tym, że urządzenia wymienione powyżej to tylko przykłady. W ramach tej usługi przyjmowane są również inne zużyte urządzenia i odpady elektroniczne w Sosnowcu. W sytuacji, gdy nie masz pewności co do tego czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie zakwalifikowany do odbioru, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. W rezultacie rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości i rozwiążesz problem z elektrośmieciami. Ważne jest to, że w ramach usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną przyjęte urządzenia, które są niekompletne, a więc na przykład konstrukcje pozbawione agregatów bądź silników. Warto mieć to na względzie, rozglądając się za ofertą skupu elektrośmieci w Sosnowcu.

Jakie wymienia się metody na realizację usługi odbioru odpadów elektronicznych w Sosnowcu?

Gdy spośród dostępnych rozwiązań wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę na odbiór odpadów elektronicznych w Sosnowcu, Opiekun Klienta ustali najważniejsze kwestie związane z realizacją zlecenia. Najważniejszym jego działaniem będzie uzgodnienie terminu, w jakim nastąpi odbiór odpadów. Pragniemy również zauważyć, że przez cały czas związany z realizacją usługi odbioru odpadów elektronicznych w Sosnowcu, możesz liczyć na wsparcie i pomoc z naszej strony. Gwarantujemy, że pomożemy Ci z wymaganą dokumentacja i innymi sprawami. Dlatego z naszą organizacją wszystkie etapy przebiegną zgodnie z planem i zakończą się pełnym sukcesem. Mamy nadzieję, że już wiesz, gdzie oddać elektrośmieci w Sosnowcu.

Zużyty sprzęt elektroniczny – ceny złomu elektronicznego w Sosnowcu. Jak wygląda odpłatność za odpady elektroniczne w Sosnowcu?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Sosnowcu jest niezwykle skomplikowanym zagadnieniem. Należy zacząć od tego, iż firmy odbierające taki odpad mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Dodatkowo niezwykle istotne jest jaki odpad posiadamy. Przykładowo tonery, czy świetlówki są odpłatnie pobierane w cenie od 6 zł netto za kg. Pozostałe odpady tego typu mają ceny od 0,08 zł netto za kg. W przypadku małych ilości możemy liczyć na bezpłatny odbiór. Zobacz w aplikacji, które firmy są w stanie zaoferować ci bezpłatny odbiór elektrośmieci w Sosnowcu. Jak widać odpowiedź na pytanie dotyczące cen złomu elektronicznego w Sosnowcu nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku wydawać.

Nie musisz martwić się tym, gdzie oddać elektrośmieci w Sosnowcu. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie usługi za pomocą naszej aplikacji WasteMaster, a sprawa odbioru odpadów elektronicznych w Sosnowcu będzie załatwiona. W rezultacie oszczędzisz również cenny czas. Informacje związane zamawianiem usługi odbioru elektrośmieci za pomocą narzędzia WasteMaster – wszystko na temat.

Proces związany z zamawianiem usługi odbioru elektrośmieci jest niezwykle prosty. Oferujemy wybór jednej z dwóch dostępnych technik. Możesz nawiązać kontakt z konsultantem, który pozyska od Ciebie wszystkie najważniejsze informacje. Dzięki temu opublikuje odpowiednie zapytanie w systemie, a Ty otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Sosnowcu do wykonania. Co więcej, działanie to możesz też zrobić samodzielnie przez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. W efekcie ogłoszenie o odbiorze zużytego sprzętu elektronicznego w Sosnowcu zostanie opublikowane w naszym systemie. Dla wygody udostępniliśmy także możliwość zarejestrowania się bezpośrednio w aplikacji. Gdy zdecydujesz się na taką drogę, samodzielnie dodasz ogłoszenie dotyczące usługi odbioru elektrośmieci. Niezależnie od tego, która technika jest dla Ciebie najlepsza, zapewniamy wsparcie przedstawiciela naszej firmy. Jego zadaniem będzie znalezienie dla Ciebie najkorzystniejszych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Sosnowcu. Ponadto, gdy zdecydujesz się na konkretną firmę, przydzielony dla Ciebie Opiekun Klienta będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całej transakcji. Dzięki temu załatwisz sprawę i oszczędzisz cenny czas. Dlatego nie zastanawiaj się długo, wybierz naszą propozycję i zapomnij o problemie, gdzie oddać elektrośmieci w Sosnowcu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Super usługa! Byli bardzo pomocni w organizacji odbioru elektrośmieci w Sosnowcu! Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem pewien, gdzie oddać elektrośmieci w Sosnowcu. Zadzwoniłem do WasteMaster i już wiem co i jak. Dzięki nim, moje stare lodówki bardzo szybko pożegnały naszą firmę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze zrobiłem, wybierając WasteMaster! Pomogli mi bardzo szybko w wywozie starych pralek oraz innych odpadów elektronicznych w Sosnowcu. Polecam każdemu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Skorzystałam niedawno z aplikacji WasteMaster i jestem miło zaskoczona! Przejrzysta i łatwa w obsłudze, okazała się być bardzo pomocna w organizacji odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Sosnowcu. Nie sądziłam, że to będzie takie łatwe!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moje biuro zostało niedawno zmodernizowane i musieliśmy się pozbyć dziesiątek starych monitorów i urządzeń. Dzięki WasteMaster cały proces realizacji odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Sosnowcu przebiegł szybko i sprawnie!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon