Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Krakowie

Jakie dwie grupy odpadu można wyróżnić w skupie złomu stalowego w mieście Kraków?

Złom stalowy obejmuje kilka mniejszych grup odpadów. Bardzo ogólny podział złomu stalowego dotyczy jego gabarytów. Wyróżniamy złom stalowy wsadowy o maksymalnych wymiarach 1500 x 500 x 500 mm. Dzięki takim rozmiarów możliwy jest jego bezpośredni wsad do pieca hutniczego. Jeżeli złom stalowy jest większy, mamy do czynienia ze złomem stalowym niewsadowym. Musi on wcześniej zostać poddany specjalnej obróbce. Skup złomu stalowego w Krakowie przyjmuje zarówno złom wsadowy, jak i też niewsadowy.

Wybór firmy.

Sprawdź, jakie konkretne usługi świadczy firma, czy jest to odbiór złomu stalowego w Krakowie, czy może sam będziesz musiał dostarczyć odpad. Porównaj ceny, ale też opinie klientów. Ważne jest też, aby firma zajmowała się skupem złomu odpowiedniej kategorii, do której zaliczamy odpad, jakim dysponujesz.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Krakowie
Złom żeliwa - wióry
4500 kg
Złom żeliwa - wióry, wióry żeliwne
Czechowice-Dziedzice
Złom stalowy N6
3000 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Rabka-Zdrój
Złom stalowy W7
3000 kg
Złom stalowy W7, konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka
Słupsk
Złom stalowy W13
4000 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Strzegom
Złom stalowy N10
7500 kg
blacha, cienki, HMS 2
Dąbrowa Tarnowska
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
5000 kg
MSP-10, MSP-10, MSP6, W7N, HZE-8
Jasło
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Krakowie
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Kraków
Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Kraków
ADAM NOWAK ALNICO
Kraków
ANDRZEJ LISZKA PHU EKOPARTNER
Kraków
ANDRZEJ LISZKA PHU EKOPARTNER
Kraków
ANDRZEJ LISZKA PHU EKOPARTNER
Kraków
Inne, popularne kategorie odpadów

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Krakowie?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Dla osób fizycznych aplikacja WasteMaster jest bezpłatna. Jeżeli prowadzisz firmę produkującą odpad w postaci złomu stalowego, to możesz zdecydować się na pakiet bezpłatny lub rozszerzony za cenę 99 zł miesięcznie.

Wyspecjalizowane firmy.

Odpadem tego typu zajmują się wyspecjalizowane firmy – skupy złomu. Są to miejsca, które muszą dysponować odpowiednio przygotowanym i zabezpieczonym terenem. Dodatkowo na ich wyposażeniu nie może zabraknąć pieców hutniczych i specjalnych pojazdów, którymi możliwy jest transport odpadów.

Wybór dobrej oferty.

Jest kilka czynników, które warunkują Twój dobry wybór: oferta, zakres usług, rodzaj złomu stalowego i cena. Skup złomu stalowego w mieście Kraków możesz łatwo znaleźć za pośrednictwem naszej aplikacji. Możesz sam szukać odpowiedniej firmy, jak też odbierać od nich oferty. Ty decydujesz, którą akceptujesz, a które odrzucasz.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

Nasza aplikacja jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze od samego początku korzystania z niej. Złom stalowy został podzielony na kategorie 2 poziomu, aby łatwiej można było odnaleźć firmę zajmującą się skupem. Wśród nich znalazły się m.in. blachy i pręty, złom stalowy poprodukcyjny niewsadowy i wsadowy, a także złom stalowy odpadowy.

Różnice w cenach.

Ceny złomu stalowego różnią się w zależności od firmy. Każda ustala swój cennik indywidualnie. Wpływ na ostateczne ceny złomu stalowego ma kilka czynników: kategoria złomu, ilość skupowanego złomu, wielkość firmy i zakres oferowanych usług. Może się okazać, że usługa w jednej z firm będzie droższa, jednak obejmować będzie dodatkowo odbiór złomu stalowego w Krakowie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Bogna
Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.
Marcelina
Dostęp do rynku recyklerów miałem do tej pory ograniczony. Odkąd korzystam z aplikacji wiele się zmieniło. Poznaję szybko nowe firmy i przedkładam interesujące oferty. Nie mam złudzeń: to zasługa Waste Master.
Antonina
Aplikację polecam absolutnie wszystkim, którzy działają w branży utylizacji odpadów. To doskonała opcja dla nowoczesnych recyklerów, którzy chcą się utrzymać wśród konkurencji!
Stanisław
Skup złomu elektronicznego z jakim współpracowałem przeniósł swoją siedzibę. Myślałem, że będę mieć problem ze znalezieniem nowych kontrahentów. Ale wtedy dowiedziałem się o WasteMaster i mam już nowe, zaufane miejsce.
Klaudiusz
Jako jedyna firma w mieści [...]