Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Krakowie

Dlaczego warto oddawać odpady do recyklingu odpadów drewnianych w mieście Kraków?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Kraków przetwarza w znacznej części ścinki i zrębki. Przede wszystkim sprawdzają się jako materiał grzewczy, dekoracyjny albo odżywczy w ogrodnictwie. Po wycince oraz obróbce tartacznej mogą zostać wykorzystane do produkowania mebli lub przeróżnych konstrukcji. Odpady drzewne są stosowane powszechnie w uprawach rolniczych lub jako podściółka dla zwierząt.

Drewno nadające się do skupu.

Recykling odpadów drewnianych w Krakowie zwykle przekazywane są odpady drewna budowlanego, ale też trociny i zrębki z tartaków. Skupowane są też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Krakowie
Drewno odpady wielkogabarytowe
9500 kg
meble, zabudowy
Chrzanów
Drewno zielone / kłącza
600 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Częstochowa
Drewno opakowaniowe
9500 kg
bębny, palety, skrzynie
Tomaszów Mazowiecki
Drewno rozbiórkowe
1500 kg
Dęblin
Drewno odpady wielkogabarytowe
900 kg
Drewno odpady wielkogabarytowe, meble, zabudowy
Olkusz
Drewno budowlane
6000 kg
Drewno budowlane, deski, szaluki
Świecie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Krakowie
Kraków
Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Wieliczka
KONTRAMET BIS Sp. z o.o.
Wadowice
SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOMU METALI KOLOROWYCH STANISŁAW KAPŁON
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
ENVIRO-TECH S.C. MARCIN KIEDA, MARCIN PATER
Jędrzejów
DOBRA ENERGIA Sp. z o.o.
Kraków
Inne, popularne kategorie odpadów

Łatwe porównywanie cen.

Aplikacja WasteMaster to miejsce pozwalające porównać ceny w kilku firmach za utylizację odpadów drewnianych w mieście Kraków. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu i od razu dostrzec, że różnice cenowe zależą od ilości przekazanych do skupu odpadów oraz ich możliwości dalszego wykorzystania.

Drewno skupowane przez firmy.

Utylizacja odpadów drewnianych w Krakowie obejmuje nie tylko drobne ścinki, lecz większe fragmenty, powstające z obróbki drewna. Drewno mogą przywozić klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy. Właściciele tartaków mają do dyspozycji stałą obsługę. Może to być regularny odbiór albo podstawienie kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Kategorie odpadu drewna.

Odpady rozdzielone są na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy które umożliwiają odbiór odpadów podane są w aplikacji WasteMaster.

Rodzaje kont oraz opłaty w aplikacji WasteMaster.

Jeśli klient indywidualny chce dodać ofertę do aplikacji WasteMaster, to może to zrobić bezpłatnie. Kiedy ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Krakowie chcą wystosować przedsiębiorcy, w tym właściciele tartaków, to również mogą to zrobić bezpłatnie albo opłacić konto 99 złotych miesięcznie i mieć dostęp do wielu funkcjonalności.

Co może mieć wpływ na stawkę za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Kraków?

Czynniki mające wpływa na cenę odpadów drewnianych to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania po obróbce. W aplikacji WasteMaster możesz sprawdzić cennik odpadów w dowolnych miejscach i wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję.

Które firmy realizują recykling odpadów drewnianych w Krakowie?

Odbiór odpadów proponowany jest w firmach zajmujących się odbiorem odpadów do dalszego zastosowania w przemyśle. Firmy dostarczają klientom materiały drzewne po wycince i obróbce w tartakach. Zajmują się one zarówno skupem, jak i sprzedażą produktów już po recyklingu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kaja
Produkujemy stal i sprzedajemy ją w Polsce i w UE. Zauważyliśmy coraz większy problem, nadmiernej ilości złomu stalowego. Odpadki podczas produkcji to chleb powszedni. Mieliśmy problem ze składowaniem ich. WasteMaster pomógł się go pozbyć J
Barbara
Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.
Irwin
Przygotowaliśmy seminarium dla innych przedsiębiorców z naszej branży. Wiemy w końcu, że gospodarka odpadami to ważny temat. Trochę obawialiśmy się tego, jak dotrzemy do zainteresowanych. Na szczęście, wastemaster pomaga w zbudowaniu siatki kontaktów.
Jeremiasz
Mój syn postanowił wyrzucić stary sprzęt z domu. Trochę się tego nazbierało i szczerze mówiąc nie mieliśmy pojęcia, gdzie to zawieźć. Na szczęście syn znalazł apke i korzystając z niej wszystko zostało ogarnięte w parę minut.
Bogdana
Cieszę się, że WasteMaster [...]