Zgorzelec - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Zgorzelcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Zgorzelcu – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Zgorzelcu warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Zgorzelcu, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że oddając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Zgorzelcu postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Zgorzelcu?

Do skupów kabli w Zgorzelcu przekazujemy oczywiście kable. W tym momencie warto przywołać ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, zawierający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przygotowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie właściwie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Zgorzelcu? Na przykład kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek na choinkę, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Zgorzelcu się znajdziesz, tego rodzaju odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach panujących obecnie w skupach kabli w Zgorzelcu, recyklingu tych materiałów, a także dokumentach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Podział w skupie kabli w Zgorzelcu - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są zazwyczaj umowne - każda placówka może losowo podzielić swoje kable. Jednak podstawowe kategorie są związane ze składem danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Zgorzelcu oraz skupy kabli aluminiowych w Zgorzelcu. Grupa kolejnego ciągle się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria zastosowania. W jej ramach możemy wyróżnić: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy okablowanie, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Zgorzelcu czy skupie kabli aluminiowych w Zgorzelcu. Jeżeli nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, ponieważ jest to bardzo istotne w kontekście sprzedaży!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

W związku z tym, że chcemy się jak najlepiej dopasować do preferencji klienta, stworzyliśmy kilka sposobów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi ekspertami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na stronie (i on, i numer znajdują się w ofercie dot. np. złomu kabli w Zgorzelcu). W ten sposobu udzielisz nam danych o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi eksperci wycenią okablowanie i stworzą listę korzystnych skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka możliwość. Możesz w każdej chwili zwócić się do Opiekuna Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Zgorzelcu nie zapłacisz ani grosza!

Odbiór i transport kabli na złom w Zgorzelcu

Jeżeli nie jesteś w stanie wywieźć samodzielnie zebranych przewodów - polecamy skorzystanie z usługi wywozu do skupu kabli w izolacji w Zgorzelcu. WasteMaster to nowoczesna firma organizująca tego typu usługi całkowicie bezpłatnie. Podaj informacje na temat swojego odpadu, lokalizację oraz preferencje cenowe, a my na pewno znajdziemy coś dla Ciebie! Do Ciebie należy jedynie wybór najkorzystniejszego skupu kabli w izolacji w Zgorzelcu. Pamiętaj jednak o tzw. minimum logistycznym. Często np. skupy kabli miedzianych w Zgorzelcu nie organizują wywozu dla ładunków poniżej 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa) - pamiętaj o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje kable. W przypadku osób fizycznych realizujących transport na skup kabli miedzianych w Zgorzelcu, wystarczy pokazać dowód osobisty.

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Zgorzelcu?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Zgorzelcu ( i nie tylko!) ulegają ciągłym zmianom. Głównie jest to wina rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najcenniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki rodzaj chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak widoczne wahania powoduje właśnie uzależnienie od rynku handlu metalami. Dla zobrazowania: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup zapłaciłby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej odsyłamy do naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Zgorzelcu?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Zgorzelcu niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim zmniejszasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego typu zużywają relatywnie niewiele energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o planetę! W skupie kabli w Zgorzelcu obywa się obróbka okablowania, w wyniku której powstaje bardzo wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - oddawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszego z nich! Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki aplikacji od WasteMaster mogłem na bieżąco śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Zgorzelcu - wielka zaleta!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najefektywniej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście znalazłam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje śmieci i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Zgorzelcu. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak wysokiej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko znaleźli dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Zgorzelcu. Wiem, że do nich wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero rozpoczęłam współpracę, ale wiem, że to nie moje ostatnie zlecenie dla WasteMaster. Bezpłatnie wyszukali dla mnie tani skup kabli - szczerze polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat