Żary - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Żarach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Żarach

Poniżej został zamieszczony cennik skupu kabli w Żarach. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o teraźniejszy kształt rynku odpadowego w Polsce. Trzeba podkreślić, że ceny skupu kabli w Żarach nie są określone ostatecznie, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie znalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji w Żarach – skontaktuj się z nami za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na stronie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je dwojako. Za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie wykorzystując aplikację WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Żarach, którą jesteś zainteresowany. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje preferencje. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci na skrzynkę mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Żarach. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Ściągnij ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, zamieść swoje zlecenie (wraz ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ogłoszenia. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Dlaczego ceny kabli w skupie w Żarach są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Żarach są zależne nie tylko od rodzaju okablowania, jaki dostarczysz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży przetworzonych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra kluczową rolę. A ze względy na obecne problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się gwałtowanie zmieniać. Dla zobrazowania tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a teraz będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię częste obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią Cię wyręczymy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach okablowania - wejdź na naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Żarach

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch kategorii placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym postały skupy kabli miedzianych w Żarach oraz skupy kabli aluminiowych w Żarach. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne lub specjalne. Analogicznie kolejne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Żarach. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych ekspertów!

Wywózka kabli na złom w Żarach - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przewieźć swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Żarach lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zorganizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto skorzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością znajdą skupy kabli w izolacji w Żarach, które realizują także usługi transportowe. Ty jedynie musisz podać nam dane swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym dookreśleniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Żarach. Część firm zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych "widełek" się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o uzupełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia legalny transport do placówki utylizacyjnej. Osoby prywatne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Żarach?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Żarach jest miedź. Ze względu na swoją charakterystykę i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najbardziej pożądana w placówkach utylizujących. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto zestawić ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Żarach możemy otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Żarach?

Do skupów kabli w Żarach przekazujemy oczywiście kable. W tym momencie warto przywołać ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, zawierający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przygotowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie konkretnie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Żarach? Na przykład kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek na choinkę, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Żarach się znajdziesz, tego rodzaju odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach panujących aktualnie w skupach kabli w Żarach, recyklingu tych materiałów, a także dokumentach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Z pewnością ponownie skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka łatwa w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Żarach, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie zostałam oszukana!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Żarach, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest strzałem w dziesiątkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Znalazłam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu takie zaskoczenie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat