Bolesławiec - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Bolesławcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Bolesławcu

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Bolesławcu – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Bolesławcu, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Bolesławcu nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Bolesławcu?

Oczywiście kable! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Bolesławcu? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, jak wiele żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Bolesławcu. Przykładowe przewody, które zostaną kupione to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedze na temat skupów kabli w Bolesławcu - zachęcamy do lektury!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Bolesławcu?

Np. na złomie kabli miedzianych w Bolesławcu ceny są bardzo różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki rodzaj przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłacalne jest miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają jednolitych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może wynieść od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w poszczególnych skupach kabli w izolacji w Bolesławcu są dość szerokie.

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Bolesławcu?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Bolesławcu wpływa przede wszystkim jego rodzaj, ilość oraz to, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie sprzedaje się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są bardzo duże, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać co najmniej 16,50 zł/netto. Obecnie to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa główną rolę? Zmieniający się rynek metali. Być może inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz dokładnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zebrane dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, odsyłamy do naszego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Bolesławcu ma sens?

Oczywiście! Na złomie kabli miedzianych w Bolesławcu dzieje się prawdziwa magia! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Bolesławcu nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu zreadukujesz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Bolesławcu?

Czasami nie mamy szansy na samodzielny wywóz okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Bolesławcu. Czy to ze względu na ilość naszych pozostałości, czy to z powodu braku właściwego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zrealizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Bolesławcu za pośrednictwem firmy zewnętrznej. W jaki sposób się do tego zabrać? Najlepiej za pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do placówek utylizacji oraz wstępnie wycenimy Twój odpad. Pamiętaj jedynie o dokładnym opisie przewodów. Jest to ważne w kontekście realizacji transportu na skup kabli w izolacji w Bolesławcu - często firmy określają tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują zleceń poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o zwróceniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc utylizacji.

Podział w skupie kabli w Bolesławcu - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są zazwyczaj umowne - każda placówka może dowolnie podzielić swoje kable. Jednak podstawowe kategorie są związane ze składem danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszego rodzaju zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Bolesławcu oraz skupy kabli aluminiowych w Bolesławcu. Grupa kolejnego ciągle się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria wykorzystania. W jej ramach możemy wyróżnić: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy przewody, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Bolesławcu czy skupie kabli aluminiowych w Bolesławcu. W momencie, kiedy nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, to bardzo istotne dane w kontekście sprzedaży!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem porządny skup kabli w Bolesławcu, z którym udało mi się nawiązać stałą współpracę. Sama korzyść!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem porządny skup kabli w Bolesławcu, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sam zysk!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym znalezieniem dobrego skupu kabli miedzianych w Bolesławcu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne odczucia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji wywozu do złomu kabli w Bolesławcu. 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon