Sieradz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Sieradzu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Sieradzu – aktualne ceny

Wywożenie okablowania do skupu kabli w izolacji w Sieradzu jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób ograniczasz np. wydobycie miedzi. Warto podkreślić, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej większa ilość tym cena skupu kabli w Sieradzu będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Sieradzu zawiera aktualne dane, oparte na wyliczniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Sieradzu?

Kable zazwyczaj dzielimy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, naturalnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Sieradzu oraz skupy kabli aluminiowych w Sieradzu. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie okablowanie telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze wyspecjalizowane placówki, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Sieradzu czy skupy kabli elektrycznych w Sieradzu. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które posiadamy. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz uzyskać w skupie!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Sieradzu ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Sieradzu dzieje się prawdziwa magia! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając przewody do skupów kabli w Sieradzu nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalń miedzi czy boksytu. Ponadto sprzedając kable do skupu, wspierasz lokalne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie organizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Sieradzu?

Oczywiście przewody! Jednak jakie konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście przekaznia do skupu kabli w Sieradzu? Otóż przewód składa się z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, jak wiele żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym korzystniejszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Sieradzu. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Sieradzu - zapraszamy do lektury!

Wywózka kabli na złom w Sieradzu - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przewieźć swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Sieradzu lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zorganizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto korzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością wyszukają skupy kabli w izolacji w Sieradzu, które realizują także usługi wywozowe. Ty jedynie musisz podać nam dane swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym dookreśleniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Sieradzu. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych "widełek" się zwyczajnie nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o wypełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia legalny transport do placówki utylizacyjnej. Osoby prywatne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz skorzystania z naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta oraz plik zgłoszeniowy. Udziel infomacji o swoim odpadzie i zostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najlepszych złomu kabli w Sieradzu. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez pobierania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Sieradzu, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Sieradzu?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Sieradzu wpływają bardzo różne zmienne. To jak dużo okablowania przywieziesz, jakiego będzie typu, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jak daleko się znajdujesz od skupu. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmienny rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli sam metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą zmieniać się ceny w skupie. Przykład: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz śledzić zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię ten temat, zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie myślałam, że znajdę cokolwiek, a tu takie zaskoczenie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Sieradzu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Duża oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak niedługim czasie zorganizuję wywóz samochodowego okablowania do złomu kabli w Sieradzu.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem zadowolona! Wartościowe usługi i to całkiem bez płacenia. Znaleźli dla mnie skup kabli w Sieradzu, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon