Wyszków - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wyszkowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Wyszkowie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej na uwadze, że ceny skupu kabli w Wyszkowie, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na określone materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Wyszkowie. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Wyszkowie, który zawiera bieżące dane. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Wyszkowie

W momencie, kiedy nie masz jak wywieźć swoich przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Wyszkowie, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać pomoc od WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Wyszkowie. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym przejmować. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam precyzyjnych danych o pozostałościach. Spora ilość skupów kabli w izolacji w Wyszkowie nie organizuje wywózki dla ładunków poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś właścicielem firm - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli zamierzasz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Wyszkowie i tak musisz spełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wymienione, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązuje ich prawo. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która jest świadectwem legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Wyszkowie. W zamian otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem przeprowadzenia usługi. Wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać podstawowe z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Wyszkowie?

Największe zyski wygeneruje sprzedaż kabli miedzianych. Obojętne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Wyszkowie - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najlepszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Wyszkowie. Za wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest zdecydowanie tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Wyszkowie?

Skup kabli w Wyszkowie oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą poda nam skup kabli w Wyszkowie jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca podany tekst o złomie kabli w Wyszkowie i dowiedz się najważniejszego!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

Dlatego, że chcemy się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta, stworzyliśmy kilka sposobów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi ekspertami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdują się w ofercie dot. np. złomu kabli w Wyszkowie). W ten sposobu udzielisz nam informacji o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi eksperci wycenią okablowanie i stworzą listę opłacających się skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka możliwość. Możesz w każdej chwili zwócić się do Opiekuna Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej trafnego skupu kabli aluminiowych w Wyszkowie nie zapłacisz ani złotówki!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Wyszkowie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Wyszkowie. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte mechanicznie na małe kawałki, z których zdziera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem drgań np. na złomie kabli miedzianych w Wyszkowie powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają relatywnie mało energii, a ich praca zmniejsza wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo efektywne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Za darmo przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Wyszkowie. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne odczucia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji wywozu do złomu kabli w Wyszkowie. 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja szefowa była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Wyszkowie. Godne podziwu!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon