Ostrów Mazowiecka - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Ostrowi Mazowieckiej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Ostrowi Mazowieckiej – poznaj cenę!

Poniżej umieszczony został cennik skupu kabli w Ostrowi Mazowieckiej oparty o aktualne dane i wyliczenia specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości stałe, dlatego warto na bieżąco kontrolować ceny skupu kabli w Ostrowi Mazowieckiej za pomocą naszej aplikacji. Jednak na ten moment, koszt skupu kabli w izolacji w Ostrowi Mazowieckiej wygląda w ten sposób. Pamiętaj, że to od zawartości chemicznej okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Ostrowi Mazowieckiej?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Ostrowi Mazowieckiej - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Ostrowi Mazowieckiej. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Ostrowi Mazowieckiej oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - nie zapomnij o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód tożsamości. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Ostrowi Mazowieckiej - zapraszamy do współpracy!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Ostrowi Mazowieckiej?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Ostrowi Mazowieckiej. Są to bardzo niestałe wartości, które na przestrzeni miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Dlaczego tak się dzieje? Głównym winowajcą jest rynek metali. Bowiem najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej typ generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność mówiąca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najlepszych cenach. Inne rodzaje - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmieniającego się rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było sprzedać za 16,50-16 zł/kg netto, aktualnie jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami gospodarczymi i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chciałbyś wiedzieć od czego zależą kwoty pojawiające się w skupach, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Odzyskiwanie kabli na złomie w Ostrowi Mazowieckiej

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Ostrowi Mazowieckiej. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Ostrowi Mazowieckiej powstaje wydajny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca zmniejsza wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i przyrodę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Co weźmie od nad skup kabli w Ostrowi Mazowieckiej?

Oczywiście skup kabli w Ostrowi Mazowieckiej odbierze od nas właśnie przewody. Jednak, jak wygląda ich budowa? Co faktycznie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Liczba żył wpływa na cenę - co jest dość wartościową informacją! Zatem, co weźmie od nas złom kabli w Ostrowi Mazowieckiej? Na pewno przewody pochodzące z urządzeń AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to wybrane przykłady mające zobrazować, jakie konkretnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Ostrowi Mazowieckiej. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do dalej!

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie znaleźć złom kabli w Ostrowi Mazowieckiej, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie metody polegają na tym, że udzielasz nam informacji o okablowaniu, a nasi eksperci opracowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz wyskoczy po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i wyśle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli wolisz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania, jak i do otwarcia w przeglądarce. I w tym przypadku, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dostosuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Ostrowi Mazowieckiej i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację Twojego zlecenia. I to wszystko kompletnie za darmo!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Ostrowi Mazowieckiej

Kable dzielimy na dwie, najbardziej oczywiste kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch kategorii placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym postały skupy kabli miedzianych w Ostrowi Mazowieckiej oraz skupy kabli aluminiowych w Ostrowi Mazowieckiej. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne lub specjalne. Analogicznie następne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Ostrowi Mazowieckiej. Jeżeli nie jesteś pewien, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych ekspertów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Ostrowi Mazowieckiej będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w tej sprawie do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam zrobić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna obsługa - na pewno jeszcze kiedyś wrócę do aplikacji WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Ostrowi Mazowieckiej. Jestem naprawdę zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością ponownie skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka prosta w użyciu!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat