Sokołów Podlaski - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Sokołowie Podlaskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Sokołowie Podlaskim – jak się kształtują?

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o cenach skupu kabli w Sokołowie Podlaskim warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Sokołowie Podlaskim, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on skonstruowany na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że oddając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Sokołowie Podlaskim postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wcześniej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za cel kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie inspekcji np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Sokołowie Podlaskim FPO, które potwierdza przeprowadzoną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Sokołowie Podlaskim.

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Sokołowie Podlaskim?

Np. na złomie kabli miedzianych w Sokołowie Podlaskim ceny są niezwykle różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki typ przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłaca się sprzedawać miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają identycznych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może się wahać od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w poszczególnych skupach kabli w izolacji w Sokołowie Podlaskim są dość szerokie.

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je na dwa sposoby. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie używając aplikacji WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Sokołowie Podlaskim, którą chcesz zrealizować. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci bezpłatnie wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci drogą mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Sokołowie Podlaskim. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie łatwe. Pobierz ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (razem ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ogłoszenia. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Sokołowie Podlaskim

Wiadomo, że skupy kabli w Sokołowie Podlaskim zabierają i przerabiają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wyróżnić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Sokołowie Podlaskim. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, lampki choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko kilka przykładów, co ma związek z postępem technicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Sokołowie Podlaskim? Ile możesz zarobić? Jak przebiega recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

Rola recyklingu na złomie kabli w Sokołowie Podlaskim

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Sokołowie Podlaskim jest bardzo istotna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te instytucje są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Sokołowie Podlaskim ograniczasz wydobycie i wspierasz lokalne przedsiębiorstwa, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Sokołowie Podlaskim?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Sokołowie Podlaskim - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Sokołowie Podlaskim. Jedyne co musisz zrobić, to podać nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Sokołowie Podlaskim oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - nie zapomnij o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Sokołowie Podlaskim - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Sokołowie Podlaskim, który dla mnie znalazł uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam najmocniej - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy pokazał mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w parę chwil otrzymałem na maila listę korzystnych skupów kabli aluminiowych w Sokołowie Podlaskim. Zaskakujące!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim warsztacie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Pracownik z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat