Łomża - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Łomży

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Łomży – od czego zależą?

Trudno określić ceny skupu kabli w Łomży, ponieważ zależą one od wielu czynników, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale znajdujące się w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli ten cennik skupu kabli w Łomży, który zawiera aktualne dane na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby potencjalny klient mógł się zorientować, jak wyglądają koszty w skupie kabli w izolacji w Łomży. Pamiętaj, że wywożąc okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,2 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z przepisami dotyczącymi odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia konkretnych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionych rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Cię w tym wesprzeć! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli. Ponadto otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Łomży FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system kodów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza kabel będący osobnym urządzeniem. Bardzo ważnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedanie okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Łomży to nie wszystko!

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Łomży?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Łomży wpływa głównie jego rodzaj, ilość oraz to, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie spienięża się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są bardzo duże, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać co najmniej 16,50 zł/netto. Obecnie to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa główną rolę? Ulegający zmianom rynek metali. Prawdopodobnie inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz dokładnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zebrane dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, odsyłamy do naszego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Cena w skupie kabli w Łomży - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable zawierające miedź. Jest to zasada, która jest zawsze aktualna, nieważne jakie zmiany zachodzą w skupach kabli w izolacji w Łomży. Trudno określić konkretną wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje okablowanie. Niestety specyfika tej gałęzi handlu odpadami jest taka, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby pokazać orientacyjne wysokości możemy podać np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Łomży to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłaca się go sprzedawać: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na trafnej wycenie!

Podział kabli w skupie w Łomży na rodzaje

Zazwyczaj dzielimy kable w skupie na dwa rodzaje: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością się zorientowałeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Łomży oraz skupy kabli aluminiowych w Łomży. Ze względu na zastosowanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach powyższej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Łomży i skupy kabli elektrycznych w Łomży, które zajmują się ewidentnymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z dookreśleniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Łomży?

Jeżeli nie masz szansy na samodzielny wywóz okablowania do skupu kabli w izolacji w Łomży - skorzystaj z opcji organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najłatwiej tego dokonać? Wystarczy skorzystać z usług WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Łomży. Udziel nam informacji o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o dokładnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Łomży określa tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Dodatkowo jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym grunty rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze formalności, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji odbioru przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Łomży - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Łomży

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to najważniejsze zadania skupów kabli w Łomży. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Łomży powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają relatywnie mało energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo efektywne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Konsultant z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę przydatna rzecz! Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Łomży. Polecam mocno!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero rozpoczęłam współpracę, ale wiem, że to nie moje ostatnie zlecenie dla WasteMaster. Bezpłatnie wyszukali dla mnie tani skup kabli - naprawdę polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat