Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli we Wronkach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli we Wronkach?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych we Wronkach wpływają bardzo różne czynniki. To jak dużo okablowania przywieziesz, jakiego będzie typu, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jak daleko się znajdujesz od skupu. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmieniający się rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli czysty metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą zmieniać się ceny w skupie. Przykładowo: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy teraz jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz śledzić zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię powyższy temat, zerknij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli we Wronkach?

Jeśli posiadasz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych we Wronkach, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej lokalizacji. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – za darmo wyszuka za Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji we Wronkach (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dopasujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie listę ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz wybrać ten skup kabli miedzianych we Wronkach, który będzie Ci odpowiadał. Pamiętaj jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Często wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną istotną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest KPO. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz dać ten dokument kierowcy, który odbierze Twój ładunek do skupu kabli w izolacji we Wronkach. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Ceny kabli w skupie we Wronkach

W skupach kabli w izolacji we Wronkach ceny potrafią być bardzo zróżnicowane. Ostateczna kwota jest uzależniona od tego, jaki materiał chcemy sprzedać. Najwyższe kwoty (nie tylko na złomie kabli miedzianych we Wronkach) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, typu etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych skup zapłaci 11-14 zł/kg netto. Za sam miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium osiąga dużo niższe ceny, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile skup zapłaci za Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Czy recykling miedzi na złomie kabli we Wronkach ma sens?

Oczywiście! Na złomie kabli miedzianych we Wronkach dzieje się naprawdę dużo! W łatwy i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można otrzymać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając przewody do skupów kabli we Wronkach nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalń miedzi czy boksytu. Ponadto sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntu - musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na właściwe przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji we Wronkach. Ponadto takie podmioty odbierają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli zamierzasz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych we Wronkach.

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli we Wronkach

Budowa okablowania jest istotna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co tak naprawdę płaci skup kabli we Wronkach. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli we Wronkach. To bardzo zróżnicowana grupa odpadów! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, czy nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli we Wronkach, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki apce od WasteMaster mogłem na bieżąco śledzić oferty od skupów kabli miedzianych we Wronkach - wielka zaleta!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doskonała sprawa! Wygodnie i szybko wyszukali dla mnie skup kabli we Wronkach, który wziąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam innym!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli we Wronkach, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest strzałem w dziesiątkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z wiązkami kabli, ale jedna rozmowa z pracownikiem WasteMaster rozwiązała sprawę. Już wszystko wiem!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon