Chodzież - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Chodzieży

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Chodzieży – bieżące ceny

Wywożenie okablowania do skupu kabli w izolacji w Chodzieży jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób zmniejszasz np. wydobycie miedzi. Warto podkreślić, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej większa ilość tym cena skupu kabli w Chodzieży będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Chodzieży zawiera aktualne dane, oparte na wyliczniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie czekaj – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,0 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Chodzieży

Wiadomo, że skupy kabli w Chodzieży zabierają i przetwarzają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Chodzieży. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, sznury choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko parę przykładów, co ma związek z postępem technicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Chodzieży? Ile możesz zarobić? Jak przebiega recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Chodzieży

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to najważniejsze zadania skupów kabli w Chodzieży. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte mechanicznie na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem drgań np. na złomie kabli miedzianych w Chodzieży powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają relatywnie mało energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i przyrodę! Zapraszamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Chodzieży?

Wysokość cen przewodów jest niezwykle zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o wiele punktów procentowych. Skąd się biorą takie zmiany na przykład na złomie kabli miedzianych w Chodzieży? Otóż wszystko zależy od typu i ilości przewodów, które posiadasz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra kluczową rolę. W końcu placówki utylizujące czerpią zysk z przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są zależne od rynku metali. To, jak wygląda aktualna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych zmiennych wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na cennik w skupie. Dla zobrazowania powyższego zagadnienia warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją spieniężyć za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu raczej 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zernij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Chodzieży

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Chodzieży, warto zrealizować usługę odbioru z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać usługi WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Chodzieży. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym przejmować. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam dokładnych danych o pozostałościach. Część skupów kabli w izolacji w Chodzieży nie organizuje wywózki dla ładunków poniżej tzw. minimum logistycznego. Ponadto - jeśli posiadasz ziemię powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dopasowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie znaleźć złom kabli w Chodzieży, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie metody polegają na tym, że udzielasz nam informacji o okablowaniu, a nasi eksperci opracowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz wyskoczy po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i wyśle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli wolisz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania na telefon, jak i do otwarcia w przeglądarce. I w tym przypadku, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dostosuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Chodzieży i przekieruje je na Twoje konto. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację Twojego zlecenia. I to wszystko całkowicie za darmo!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntu - musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby prywatne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na właściwe przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Chodzieży. Dodatkowo takie podmioty otrzymają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty używają systemu kodów odpadów. Są to oznaczenia wymienione w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli zamierzasz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Chodzieży.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Chodzieży, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest strzałem w dziesiątkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Chodzieży!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Dla mnie - osoby prywatnej - znaleźli super skup kabli samochodowych w Chodzieży - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat