Marki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Markach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Markach ?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej świadomość, że ceny skupu kabli w Markach , ale i innych pozostałości się zmieniają. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Markach . W przypadku okablowania, najważniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Markach , który zawiera bieżące dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje precyzyjne prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli przynależysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - kary potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim pamiętać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby prywatne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest świadectwem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Markach w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszelkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający kable (jako osobne samodzielne) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszystkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Markach !

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Markach ?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Markach - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi transportu do np. skupu kabli miedzianych w Markach . Jedyne co musisz zrobić, to podać nam swoje preferencje i dokładne dane na temat odpadu. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Markach oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód tożsamości. Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Markach - zapraszamy do kontaktu!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Markach

Kable dzielimy na dwie, najbardziej oczywiste kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym postały skupy kabli miedzianych w Markach oraz skupy kabli aluminiowych w Markach . Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne lub specjalne. Analogicznie następne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Markach . Jeżeli nie jesteś pewien, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych ekspertów!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle proste. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Markach . Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i wysyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na witrynie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest całkowicie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę sprawnie znaleźć dobry złom kabli w Markach , oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Markach

Oczywistym jest, że skupy kabli w Markach przyjmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak szeroka grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Markach . Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, kable komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek na choinkę! To tylko ułamek, tego za co rzeczywiście zapłaci złom kabli w Markach . Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Odzysk kabli na złomie w Markach i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Markach jest bardzo ważny. Za pomocą relatywnie małego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży okablowania do skupów kabli w Markach nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zmniejszenia wydobycia miedzi i boksytu (z którego produkuje się aluminium). Nie czekaj - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najlepsze oferty!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł faktycznie korzystny skup kabli w izolacji w Markach . Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z wiązkami kabli, ale jedna rozmowa z pracownikiem WasteMaster rozwiązała sprawę. Już wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna aplikacja! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Markach . Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat